• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 13 °C

Kickboksta terfi edenler açıklandı

Kickboksta terfi edenler açıklandı
KKTC Kickboks Federasyonu tarafından düzenlenen 45. Renkli Kuşak sınavında 48 sporcu bir üst kemere terfi etti

KKTC Kickboks Federasyonu tarafından düzenlenen 45. Renkli Kuşak sınavında 48 sporcu bir üst kemere terfi etti. Lefkoşa Federasyon Antrenman Salonu’nda 5 Şubat 2017 tarihinde yapılan “45. Renkli Kuşak Sınavı” disiplin, sözlü ve uygulamalı olarak gerçekleştirildi. Üç aylık bekleme sürelerini tamamlamış lisansları vizeli sporcuların katıldığı sınav sonunda 60 ve üzeri puan alan 48 sporcu bir üst kemere terfi etti. Terfi edenlerin isim listesi ve terfi ettikleri kuşak dereceleri şöyle:

 

Sarı kemere terfi edenler

Devran Demir, Osman Sineli, Alirıza Artuğ, Nebi Gül, Faruk Ilgın, Dağhan Oğuzhanoğlu, Yusuf Dağdalen, Oğuzhan Eriklioğlu

 

Yeşil kemere terfi edenler

Bernanur Şimşek, Niyazi Berksan Şimşek, Yusuf Abdullah Nacakcı, Mehmet Akif Tav, Adnan Menderes Bergün, Cengiz Topel Bergün, Ayşe Bakıman, Gülben İzzigil, Delfin Nusret, Uğurcan Taşyürek, Koray Koryürek, Bünyamin Baskın, Yiğit Tahsil Güngör, Mehmet Çepki, Yusuf Demirbilek, Azim Tamal, Özgül Kaya, Mustafa Özer, Canan Göksu

 

Yeşil-mavi kemere terfi edenler

Aldoğan Alp Eyyüboğlu, Canan Göksu

 

Mavi kemere terfi edenler

Elif Gök, Mertsan Çakırlı, Sedat Kurnaz, Mehmet Çakırlı

 

Mavi-turuncu kemere terfi edenler

Ali Köseoğlu, Mehmet Yorgancı, İsmet Baydur, Metin Erzeybek, Eylül Yılmaz, Merve Özokutan

 

Turuncu kemere terfi edenler

Kaan Sezer, Arcan Berk Şaşkara

 

Turuncu-kahve kemere terfi edenler

Ahmet Emre Şeker, Emre Atabey, Bektaş Kutuğu

 

Kahverengi kemere terfi edenler

Balkan Bulut, Veli Abiç, Necati Çip, Sude Bal

Bu haber toplam 283 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KTSYD’den TSYD’ye ziyaret23 Haziran 2017 Cuma 11:16
  • Bulgaristan’da yarıştılar22 Haziran 2017 Perşembe 16:55
  • İsmail Meşeli unutulmadı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Badmintonda sıra gençlerde21 Haziran 2017 Çarşamba 10:50
  • Ares Çanakkale’de kürsüde19 Haziran 2017 Pazartesi 16:41
  • KTSYD’den tatil protokolü17 Haziran 2017 Cumartesi 13:59
  • Geleneksel ödüller açıklandı17 Haziran 2017 Cumartesi 13:48
  • Nusret Mahirel Anılıyor16 Haziran 2017 Cuma 16:41
  • Yenicami Masterleri İstanbul yolcusu15 Haziran 2017 Perşembe 10:15
  • Kasapoğluları’ndan birincilik15 Haziran 2017 Perşembe 10:10
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.