• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 15 °C

İlk ayağın galipleri Cemal ve Cemre

İlk ayağın galipleri Cemal ve Cemre
“2016-2017 Genç Erkekler Darts Şampiyonası” ve “2016-2017 Kadınlar Darts Şampiyonası” başladı

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) tarafından organize edilen “2016-2017 Genç Erkekler Darts Şampiyonası” ve “2016-2017 Kadınlar Darts Şampiyonası” geçtiğimiz hafta sonu başladı.

Toplam dört ayaktan oluşacak olan şampiyonanın ilk ayağında Genç Erkeklerde Cemal Kozansoy, Kadınlarda Cemre Kara birinciliği elde ettiler.

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüllerini KKDF Sekreteri Osman Erkurt tarafından verildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

 

Kadınlar

1.Cemre Kara

2.Bengül Zort

3.Samiran Çoban

 

Genç Erkekler

1.Cemal Kozansoy

2.Bekir Meşe

3.Osman Barışsever

darts-puan-004.jpg

 

 

 

Bu haber toplam 1582 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • Minareliköy namağlup şampiyon25 Şubat 2020 Salı 14:54
  • Birincilik Gingi’nin20 Şubat 2020 Perşembe 11:40
  • Liderler fire vermedi19 Şubat 2020 Çarşamba 12:00
  • Minareliköy hata yapmadı18 Şubat 2020 Salı 11:55
  • Erden turnuvası Gingi’nin17 Şubat 2020 Pazartesi 14:11
  • Güzelyurt’ta Gamla birinci17 Şubat 2020 Pazartesi 14:07
  • Kadınlarda ve gençlerde mücadele sürüyor13 Şubat 2020 Perşembe 19:34
  • Birinci Lig’de heyecan hız kesmiyor12 Şubat 2020 Çarşamba 19:44
  • Dartsta Alina ve Ata birinci07 Şubat 2020 Cuma 11:53
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.