• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 10 °C

Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı
K-Pet Ligleri'nde hafta sonu oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı.

K-Pet Ligleri'nde hafta sonu oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı. Süper Lig'de liderliğini 15 puanlık farkla sürdüren Yenicami'nin Pazartesi akşamı konuk olacağı Doğan Türk Birliği maçını Hakan Muharoğlu yönetecek.

Hafta sonunda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde;

YARIN

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Gençlik Gücü

Kerem Eran

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

 

Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke - Cihangir

Emre Öztaşlı

 

Atatürk Stadı

GAÜ Çetinkaya – Mormenekşe

Hüseyin Eyyüpler

 

İskele Cumhuriyet Stadı

G. Birliği – Değirmenlik

Mehmet Sezener

 

K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup

 

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Maraş

Mustafa Öztugay

 

Görneç Üç Şehitler Stadı

Hamitköy - Dipkarpaz

Turgay Misk

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Denizli

Serdar Bilgimer

 

Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu – Doğancı

İhsan Payas

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

 

İskele Cumhuriyet Stadı              

Dumlupınar – Türk Ocağı

Fehim Dayı

 

Canbulat Stadı 

Mağusa Türk Gücü – Yalova

Ali Özer

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı – Baf Ülkü Yurdu

Serkan Durmaz

 

K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Merit A. Yeşilova

Serhan Şimşek

 

Görneç Üç Şehitler Stadı

Akova – Mehmetçik

Hüseyin Özkan

 

Y. Boğaziçi Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – Mesarya

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli  - Esentepe

Hasan Eriş

 

Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy - Lapta

Mehmet Malek

 

Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi – Serdarlı

Evren Karademir

 

PAZARTESİ

K-Pet Süper Lig

 

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği – Yenicami

Hakan Muhtaroğlu

 

NOT: Gündüz oynanan karşılaşmalar saat 15.00’de, gece oynanan karşılamalar ise 18.30’da başlayacak. A2 Ligleri’nde ise maçların başlama saati 12.30

Bu haber toplam 1718 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Disiplin Kurulu kararları20 Şubat 2020 Perşembe 16:16
  • BTM Kurulu kararları20 Şubat 2020 Perşembe 16:14
  • Barış Kupası oyuncuları onurlandırıldı20 Şubat 2020 Perşembe 12:28
  • Futbolcular Derneği’nde genel kurul yapıldı20 Şubat 2020 Perşembe 11:26
  • Yeni yılda boşu yok20 Şubat 2020 Perşembe 11:21
  • Galibiyeti unuttular20 Şubat 2020 Perşembe 11:12
  • Bölgesel toplantılar tamamlanıyor19 Şubat 2020 Çarşamba 19:46
  • Hakemler Limasol Sigorta ile anlaşma imzaladı19 Şubat 2020 Çarşamba 19:43
  • Futbolda haftanın programı19 Şubat 2020 Çarşamba 12:15
  • Komşularının canını yakmaya devam ediyor19 Şubat 2020 Çarşamba 11:19
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ19152247
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK19131540
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL19116239
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK19122538
    5CİHANGİR GSK19121637
    6YENİCAMİ AK19103633
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1993729
    8LEFKE TSK1974825
    9GÖÇMENKÖY İYSK1974825
    10BAF ÜLKÜ YURDU1973924
    11HAMİTKÖY ŞHSK19721023
    12GÖNYELİ SK19611219
    13BİNATLI YSK19531118
    14ÇETİNKAYA TSK19431215
    15DÜZKAYA KOSK19321411
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK19241310
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.