• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 15 °C

Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı
K-Pet Süper Lig'de 28'inci haftanın maçılarını yönetecek hakemler açıklandı

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadyumu: Baf ÜY - Türk Ocağı (Serhan Şimşek)

Atatürk Stadı: GAÜ Çetinkaya  - G. Birliği (Kerem Eran)

Cemal Balses Stadı: Mormenekşe – Yenicami (Hüseyin Özkan)

Mete Adanır Stadı: Doğan TB - Mağusa TG (Serkan Durmaz)

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: K. Kaymaklı – Binatlı (Mehmet Sezener)

Fikri Karayel Stadı: Yalova – G. Gücü (Evren Karademir)

16 Ağustos Stadı: Lefke – Dumlupınar (Turgay Misk)

Cihangir Stadı: Cihangir – Değirmenlik (Utku Hamamcıoğlu)

 

Not: A takım karşılaşmaları 16.00’da, A2 karşılaşmaları 13.30’da başlayacak.

Bu haber toplam 1285 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Temaslı sporlarının geleceği konuşulacak18 Ekim 2020 Pazar 16:28
  • “Belirsizlik ortadan kalkmalı”18 Ekim 2020 Pazar 14:23
  • Futbolcular Derneği’nde gündem Genel Kurul18 Ekim 2020 Pazar 12:32
  • Hamitköy Akademisi antrenmanlara başladı16 Ekim 2020 Cuma 16:48
  • Aktunç ile Mesarya ‘devam’ dedi15 Ekim 2020 Perşembe 15:20
  • Zihnili Kütahya turladı15 Ekim 2020 Perşembe 12:45
  • Sivri’den ilk gol15 Ekim 2020 Perşembe 12:31
  • Belirsizlikten dolayı ayrıldı14 Ekim 2020 Çarşamba 16:57
  • Bayır Yenicami’ye imzaladı14 Ekim 2020 Çarşamba 16:21
  • “Bekleyiş içinde olmak güzel değil”14 Ekim 2020 Çarşamba 14:37
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.