• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 5 °C
  • London 8 °C

Güreşte ödül zamanı

Güreşte ödül zamanı
Güreş Federasyonu 2019 yılı ödülleri, 16 Ocak Perşembe günü saat 18.30’da Lefkoşa The Paradise Park’ta düzenlenecek olan ödül töreni ile veriliyor.

Güreş Federasyonu, 2019 yılı lig şampiyonlarını, ferdi birincilikleri ve ülkemizi uluslararası müsabakalarda başarı ile temsil edip madalya kazanan sporcuları ödüllendirecek.

 

Güreş Federasyonu 2019 ödülleri şöyle:

Yıldızlar Ligi: 1.Büyükkonuk Beldesi İsmet Atlı Güreş Kulübü, 2.YDÜ,  3.Şahlan Spor

Gençler Ligi: 1.YDÜ, 2.Büyükkonuk Beldesi İsmet Atlı Güreş Kulübü, 3.DAÜ

Büyükler Ligi: 1.DAÜ, 2.YDÜ, 3.Büyükkonuk Beldesi İsmet Atlı Güreş Kulübü

Dr. Fazıl Küçük Şildi: DAÜ

Galibiyet Kralları:

Yıldızlar: Bahadır Özcan (Büyükkonuk Beldesi İsmet Atlı Güreş Kulübü)

Gençler: Mert Büyüköztürk (DAÜ)

Büyükler: Kubilay Çil (DAÜ)

Yurtdışında ülkemize madalya getiren sporcular:

Rusya’da: Özper Özorun, Ömer Özyıldırım

Kosova’da: Okan Kırdağ, Mert Büyüköztürk, Neji Mert Tezcan, Ermre Gençi, Ahmet Yakışıklı

Antrenör: Mertdoğan Soyalan

 

Bu haber toplam 288 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güreşçilerimiz Kosova’ya gidecek19 Kasım 2019 Salı 20:18
  • Karayel müsabakaları Büyükkonuk'un04 Kasım 2019 Pazartesi 11:35
  • Minderde DAÜ üstünlüğü27 Ekim 2019 Pazar 13:58
  • Özburak için güreşecekler24 Ekim 2019 Perşembe 09:39
  • Güreşseverler Derneği’nden Şahlan Spor’a destek21 Ekim 2019 Pazartesi 14:45
  • Güreşte birincilik Türkiye’nin21 Ekim 2019 Pazartesi 14:39
  • Özbilgehan konuk heyetler ile görüştü21 Ekim 2019 Pazartesi 14:32
  • Minderde uluslararası heyecan17 Ekim 2019 Perşembe 16:21
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü14 Ekim 2019 Pazartesi 09:15
  • Greko-Romen’de YDÜ’nün yıldızı parladı16 Eylül 2019 Pazartesi 14:46
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL1595132
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15101431
    4CİHANGİR GSK15100530
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1582526
    6YENİCAMİ AK1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1572623
    9GÖÇMENKÖY İYSK1564522
    10LEFKE TSK1554619
    11HAMİTKÖY ŞHSK1552817
    12BİNATLI YSK1543815
    13ÇETİNKAYA TSK1542914
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK1524910
    15GÖNYELİ SK15311110
    16DÜZKAYA KOSK1522118
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.