• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 18 °C

GÜNEY’DE KUPA ZAMANI

GÜNEY’DE KUPA ZAMANI
Güney Kıbrıs’ta bugün Coca-Cola kupası son 16 maçları oynanıyor.

HAMİT SAKALLI

Güney Kıbrıs’ta bugün Coca-Cola kupası son 16 maçları oynanıyor. 5 karşılaşmanın oynanacağı Coca-Cola Kupası son 16 turunda günün maç programı ise şu şekilde (Güney Kıbrıs saatiyle):

16:00  Anorthosis- ASIL LYSIS (Cytavision Sports 2 kanalında canlı yayın)

17:00 Olympiakos- Ethnikos Assias

17:00 Omonoia- Ethnikos Achnas (Primetel kanalında canlı yayın)

18:00 AEK Larnaka- Karmiotissa (Cytavision Sports 2 kanalında canlı yayın)

19:00  Aris-AEL  (Cytavision Sports 1 kanalında canlı yayın)

 

 

Bu haber toplam 1116 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Zirvedekiler arayı açıyor11 Mart 2020 Çarşamba 11:11
  • Zirvede iki ekip04 Mart 2020 Çarşamba 12:14
  • Lefkoşa’da golsüz derbi: 0-002 Mart 2020 Pazartesi 21:31
  • Lider fark yedi, Omonia yanaştı26 Şubat 2020 Çarşamba 12:32
  • Güneyde şike gündemdeki yerini koruyor19 Şubat 2020 Çarşamba 12:26
  • Lider arayı açıyor19 Şubat 2020 Çarşamba 11:27
  • Şike yapıldığına dair kanıt elde edilemedi10 Şubat 2020 Pazartesi 15:01
  • Güneyde ‘Temiz futbol’ için ortak mücadele29 Ocak 2020 Çarşamba 17:45
  • Güneyde futbol kaldığı yerden29 Ocak 2020 Çarşamba 09:30
  • Omonia’dan kritik galibiyet: 1-026 Ocak 2020 Pazar 21:10
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.