• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 28 °C
  • Mağusa 28 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 21 °C

GÜNEY’DE KUPA ZAMANI

GÜNEY’DE KUPA ZAMANI
Güney Kıbrıs’ta bugün Coca-Cola kupası son 16 maçları oynanıyor.

HAMİT SAKALLI

Güney Kıbrıs’ta bugün Coca-Cola kupası son 16 maçları oynanıyor. 5 karşılaşmanın oynanacağı Coca-Cola Kupası son 16 turunda günün maç programı ise şu şekilde (Güney Kıbrıs saatiyle):

16:00  Anorthosis- ASIL LYSIS (Cytavision Sports 2 kanalında canlı yayın)

17:00 Olympiakos- Ethnikos Assias

17:00 Omonoia- Ethnikos Achnas (Primetel kanalında canlı yayın)

18:00 AEK Larnaka- Karmiotissa (Cytavision Sports 2 kanalında canlı yayın)

19:00  Aris-AEL  (Cytavision Sports 1 kanalında canlı yayın)

 

 

Bu haber toplam 432 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Derbide şampiyon belli olabilir11 Mayıs 2017 Perşembe 11:56
  • Yarışta iki ekip kaldı04 Mayıs 2017 Perşembe 11:49
  • Apollon finale göz kırptı28 Nisan 2017 Cuma 11:31
  • Güneyde kupa mesaisi26 Nisan 2017 Çarşamba 10:58
  • “Bizi Birleştiren Futbol”23 Nisan 2017 Pazar 22:04
  • Güneyde yarı final eşleşmeleri belirlendi21 Nisan 2017 Cuma 11:15
  • FIFA Yürütme Kurulu üyesi oldu06 Nisan 2017 Perşembe 18:29
  • Omonia’nın kupaları çalındı05 Nisan 2017 Çarşamba 21:34
  • Lider kaybetti, takipçileri kazandı05 Nisan 2017 Çarşamba 11:38
  • Lider arayı açıyor22 Mart 2017 Çarşamba 10:57
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.