• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 3 °C

Grup maçları tamamlandı

Grup maçları tamamlandı
Digitech U15 Ligi’nde son hafta maçları oynandı, gruplar şekillendi.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Digitech U15 Ligi’nde grupların 6’ncı ve son hafta maçları oynandı. Oynanan karşılaşmalar sonunda gruplar netleşirken Final ve Klasman gruplarına yükselen ekipler de belli oldu.

Daha önce beşinci maçlar sonunda Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Y.Boğaziçi, Yenicami, Küçük Kaymaklı, Gönyeli, Göçmenköy, Baf Ülkü Yurdu, Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı, Sipahi, Düzkaya, Değirmenlik ve Cihangir’in final grubuna kalması kesinleşmişti. Son maçların ardından Binatlı ile Güvercinlik takımları final grubuna kalan son iki takım oldu.

Gruplarında son iki sırayı alan ekipler ise yollarına Klasman Grubu maçlarında devam edecek. Ligin son haftasında alınan sonuçlar, puan durumları ve maç programı şöyle:

 

SONUÇLAR

1.Grup

Yonpaş Dumlupınar – Çanakkale: 7-0

Mağusa TG – Maraş: 8-1

 

2.Grup

G.Birliği – Güvercinlik: 1-5

Dörtyol – Y.Boğaziçi: 0-1

 

3.Grup

K.Kaymaklı – Yenicami: 1-2

G.Gücü – Çetinkaya: 5-0

 

4.Grup

Gönyeli – Göçmenköy: 10-0

Dikmengücü – Yılmazköy: 4-1

 

5.Grup

B.Bağcıl – Baf ÜY: 0-9

Lefke – Binatlı: 0-8

 

6.Grup

Türk Ocağı – Doğan TB: 0-4

Girne HE – M. A. Yeşilova: 0-9

 

7.Grup

Sipahi – Esentepe: 1-1

Tatlısu Seracılar – Düzkaya: 2-6

 

8.Grup

Hamitköy – Cihangir: 0-7

Vadili – Değirmenlik: 0-1

 


 

16 Mart Cumartesi

Final Grubu

Atatürk Spor Kompleksi: Gönyeli – Binatlı (15.30)

Alpay V. Antrenman Sahası: Baf ÜY – Göçmenköy (09.30)

Y.Erenköy Sahası. Sipahi – Güvercinlik (15.30)

S. Cemil Stadı: Değirmenlik – Y. Dumlupınar (15.30)

 

Klasman Grubu

Maraş Stadı: Maraş – Hamitköy (09.30)

Attila Topaloğlu Stadı: G.Gücü – Girne HE (09.30)

16 Ağustos Stadı: Lefke – Dikmengücü (15.30)

O. Dural Stadı: M. A. Yeşilova – Çetinkaya (15.30)

 

17 Mart Pazar

Final Grubu

Canbulat Stadı: Mağusa TG – Cihangir (15.30)

Osman E. Mehmet Stdaı: Y.Boğaziçi – Düzkaya (15.30)

Göçmenköy Stadı: Yenicami – Türk Ocağı (09.30)

Pia Bella Sahası: Doğan TB – K.Kaymaklı (09.30)

 

Klasman Grubu

Cumhuriyet Stadı: G.Birliği – Tatlısu Seracılar (15.30)

Atatürk Spor Kompleksi: Yılmazköy – B.Bağcıl (15.30)

E. Barut Stadı: Esentepe – Dörtyol (15.30)

14 Ağustos Stadı: Vadili – Çanakkale (09.30)

 


 

1.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Mağusa TG             6          5          0          1          28        15

2. Y. Dumlupınar         6          4          0          2          9          12

3. Maraş                      6          2          0          4          -15       6

4. Çanakkale               6          1          0          5          -22       3

 

2.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Y.Boğaziçi               6          5          0          1          13        15

2. Güvercinlik              6          4          0          2          13        12

3. G. Birliği                  6          3          0          3          2          9

4. Dörtyol                    6          0          0          6          -28       0

 

3.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Yenicami                 6          6          0          0          31        18

2. K. Kaymaklı             6          4          0          2          25        12

3. G. Gücü                   6          2          0          4          -12       6

4. Çetinkaya                6          0          0          6          -44       -2

 

4.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Gönyeli                   6          6          0          0          65        18

2. Göçmenköy             6          4          0          2          5          12

3. Yılmazköy                6          1          0          5          -37       3

4. Dikmengücü            6          1          0          5          -33       3

 

5.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Baf ÜY                     6          6          0          0          37        18

2. Binatlı                     6          4          0          2          25        12

3. Lefke                       6          2          0          4          -20       6

4. B. Bağcıl                 6          0          0          6          -42       0

 

6.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Doğan TB                6          6          0          0          38        18

2. Türk Ocağı              6          4          0          2          11        12

3. M. A. Yeşilova         6          2          0          4          8          6

4. Girne HE                 6          0          0          6          -57       0

 

7.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Sipahi                      6          4          1          1          21        13

2. Düzkaya                  6          5          0          1          16        13

3. Esentepe                 6          2          1          3          -2         7

4. Tatlısu Seracılar     6          0          0          6          -35       -1

 

8.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Değirmenlik             6          6          0          0          35        18

2. Cihangir                  6          4          0          2          9          12

3. Vadili                      6          1          0          5          -15       3

4. Hamitköy                6          1          0          5          -29       3

Bu haber toplam 535 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kupada çeyrek final 1. maçların programı belli oldu17 Şubat 2020 Pazartesi 13:18
  • SÜPER LİG 19. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ17 Şubat 2020 Pazartesi 12:37
  • GG tükeniyor: 1-016 Şubat 2020 Pazar 18:28
  • Doğan sonradan açıldı: 3-116 Şubat 2020 Pazar 18:26
  • Karadağ’da Kartal uçuşu: 1-416 Şubat 2020 Pazar 18:23
  • Beyaz Grup şampiyonu Değirmenlik16 Şubat 2020 Pazar 18:12
  • Futbolda alınan sonuçlar16 Şubat 2020 Pazar 15:43
  • MTG zirvede tek başına: 2-415 Şubat 2020 Cumartesi 22:07
  • Yeşilova’nın inadı inat: 2-115 Şubat 2020 Cumartesi 21:59
  • Gönyeli, Düzkaya’yı gole boğdu: 6-115 Şubat 2020 Cumartesi 21:55
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ19152247
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK19131540
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL19116239
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK19122538
    5CİHANGİR GSK19121637
    6YENİCAMİ AK19103633
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1993729
    8LEFKE TSK1974825
    9GÖÇMENKÖY İYSK1974825
    10BAF ÜLKÜ YURDU1973924
    11HAMİTKÖY ŞHSK19721023
    12GÖNYELİ SK19611219
    13BİNATLI YSK19531118
    14ÇETİNKAYA TSK19431215
    15DÜZKAYA KOSK19321411
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK19241310
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.