• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 32 °C
  • Mağusa 32 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 19 °C

Gol yok tur var: 0-0

Gol yok tur var: 0-0
G.Birliği ilk maçta 2-1 mağlup ettiği Baf Ülkü Yurdu ile kendi evinde golsüz berabere kalarak yarı finale yükseldi.

STAT: Cumhuriyet Stadı

HAKEMLER: Serhan Şimşek, Halil E. Canaloğlu, Ferhat Tuna

G.BİRLİĞİ: Raif Denktaş Pehlivan, Yakubu Malik, Emir Dolu, Yusuf Beyazi, Sertan Kurukafa (Dk.85 Barış Dağ), Şenol Şöför, Mehmet Erol, İbrahim Köse (Dk.19 Halil Türen), Sinan Öğüt, Hussain Saddam, Arif Uysal (Dk.86 Serkan Katırcı)

BAF ÜY: Hüseyin Şerifali, Hamis Çakır, Fikri Arslan, Bünyamin Ayaz, Arif Öztürk, Lawal Murtadah (Dk.65 Lelo Mbele), Hüseyin Hürben, İltaç Keçeli (Dk.60 Ediz), Joseph Obidiaso, Charalampos Loizou, Mustafa Tekpınar

 

Koopbank Kıbrıs Kupası çeyrek final ilk maçında Güzelyurt’ta 2-1 galip gelen Gençler Birliği, rövanşta Baf Ülkü Yurdu’nu konuk etti. Gol sesi çıkmayan karşılaşmanın ardından yarı finale yükselen ekip Gençler Birliği oldu.

Bu haber toplam 1150 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Disiplin Kurulu kararları18 Eylül 2019 Çarşamba 11:21
  • G.Birliği’nin stat tepkisi17 Eylül 2019 Salı 12:34
  • “Geleceğin yıldızlarını izlemeye davet ediyoruz”17 Eylül 2019 Salı 11:25
  • 525 gün sonra evinde üzüldü17 Eylül 2019 Salı 09:09
  • Özbahar: “Mağdurum”17 Eylül 2019 Salı 09:09
  • Doping kontrolleri başladı17 Eylül 2019 Salı 09:06
  • Yalova’dan birlik ve beraberlik mesajı16 Eylül 2019 Pazartesi 17:23
  • Çağdaş imzayı attı16 Eylül 2019 Pazartesi 11:39
  • U12 finalinin yeri ve günü açıklandı16 Eylül 2019 Pazartesi 11:35
  • Maraş’ta kazanan yok: 0-015 Eylül 2019 Pazar 23:53
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.