• Lefkoşa 32 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 33 °C
  • Mağusa 33 °C
  • Lefke 32 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 24 °C

Gençlerde zirve DAÜ’nün

Gençlerde zirve DAÜ’nün
Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2016 Gençler Güreş Ligi”nin son ayağı “Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonunda yapılan müsabakalarda 64 puan toplayan Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) birinciliği elde ederken, “2016 Gençler Güreş Ligi Şampiyonu” oldu.

Mertdoğan Soyalan, Oruç Ertürk, Mesut Ayar, Ercan Köse ve Serkan Köse’nin hakemliğinde gerçekleşen müsabakalarda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ikinci, Yükseliş üçüncülüğü aldı.

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde başarılılara ödüllerini Güreş Federasyonu Başkanı Hüseyin Kavaz verdi. Alınan sonuçlar şöyle:

 

1. DAÜ            64 Puan

2. YDÜ            48 Puan

3. Yükseliş       29 Puan

4. Gayretköy      6 Puan

5. Korkuteli          3 Puan

Bu haber toplam 1174 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güreşte ödül zamanı14 Ocak 2020 Salı 17:15
  • Güreşte 2020 takvimi hazır01 Ocak 2020 Çarşamba 17:50
  • Gençler Ligi’nde şampiyon YDÜ26 Aralık 2019 Perşembe 13:02
  • Kupa Büyükkonuk’un25 Aralık 2019 Çarşamba 20:05
  • Dr. Fazıl Küçük Şildi yarın16 Aralık 2019 Pazartesi 16:12
  • Kazanan Büyükkonuk İsmet Atlı03 Aralık 2019 Salı 20:06
  • Güreşçilerimiz Kosova’ya gidecek19 Kasım 2019 Salı 20:18
  • Karayel müsabakaları Büyükkonuk'un04 Kasım 2019 Pazartesi 11:35
  • Minderde DAÜ üstünlüğü27 Ekim 2019 Pazar 13:58
  • Özburak için güreşecekler24 Ekim 2019 Perşembe 09:39
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.