• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 9 °C
  • Mağusa 9 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 1 °C

Gençlerde zirve DAÜ’nün

Gençlerde zirve DAÜ’nün
Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2016 Gençler Güreş Ligi”nin son ayağı “Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonunda yapılan müsabakalarda 64 puan toplayan Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) birinciliği elde ederken, “2016 Gençler Güreş Ligi Şampiyonu” oldu.

Mertdoğan Soyalan, Oruç Ertürk, Mesut Ayar, Ercan Köse ve Serkan Köse’nin hakemliğinde gerçekleşen müsabakalarda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ikinci, Yükseliş üçüncülüğü aldı.

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde başarılılara ödüllerini Güreş Federasyonu Başkanı Hüseyin Kavaz verdi. Alınan sonuçlar şöyle:

 

1. DAÜ            64 Puan

2. YDÜ            48 Puan

3. Yükseliş       29 Puan

4. Gayretköy      6 Puan

5. Korkuteli          3 Puan

Bu haber toplam 776 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Birincilik YDÜ’nün23 Ekim 2018 Salı 09:38
  • Kanlıçay müsabakalarında DAÜ üstünlüğü09 Ekim 2018 Salı 08:58
  • Gençler Kanlıçay anısına minderde04 Ekim 2018 Perşembe 12:00
  • Büyükkonuk Zaferi17 Eylül 2018 Pazartesi 08:00
  • Mindere YDÜ imzası24 Haziran 2018 Pazar 16:42
  • Rifat Şener anısına güreşecekler21 Haziran 2018 Perşembe 17:06
  • YDÜ birinciliği bırakmadı27 Mayıs 2018 Pazar 16:58
  • Şehit güreşçiler anılacak25 Mayıs 2018 Cuma 15:18
  • Güreşte YDÜ üstünlüğü21 Mayıs 2018 Pazartesi 17:57
  • Birincilik YDÜ’nün13 Mayıs 2018 Pazar 18:48
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2YENİCAMİ AK15103233
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15100530
    4CİHANGİR GSK1583427
    5GÖNYELİ SK1582526
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8ÇETİNKAYA TSK1573524
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1572623
    10LEFKE TSK1564522
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1544716
    12BİNATLI YSK1542914
    13KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1527613
    14L. GENÇLER BİRLİĞİ SK1525811
    15GİRNE HALK EVİ1522118
    16ESENTEPE KKSK1521127
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.