• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 15 °C

GAÜ finale yükseldi

GAÜ finale yükseldi
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) büyük erkek masa tenisi takımı UniLig’de finale yükseldi.

GAÜ geçtiğimiz hafta Şanlı Urfa’da oynadığı 8 maçı da kazanarak finale vizesi aldı. Final maçı önümüzdeki ay oynanacak. Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Doğgün başkanlığındaki kafilede yer alan Hüseyin Durmaz, Sertaç Savim ve Özgür Özgün’den oluşan GAÜ sporcuları Selçuk Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitesi, Kahraman Maraş Sütçü İmam Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi’ni mağlup etme başarısı gösterdi.

 

Bu haber toplam 983 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Elimden geleni yapacağım”19 Temmuz 2019 Cuma 18:35
  • Masa Tenisinde “Dostluk” Kazandı16 Temmuz 2019 Salı 19:48
  • Olguner çiftlerde Avrupa consolation ikincisi06 Temmuz 2019 Cumartesi 17:41
  • Veteranlar Macaristan’da30 Haziran 2019 Pazar 19:11
  • Büyüklerin en iyisi Töre ve Kara22 Haziran 2019 Cumartesi 18:07
  • Yıldızların en iyileri Kezal ve Baran16 Haziran 2019 Pazar 18:33
  • Cambaz Kilyos’ta şampiyon15 Haziran 2019 Cumartesi 16:50
  • SAYTEV alt yapı çalışmasını hızlandırdı13 Haziran 2019 Perşembe 15:38
  • Zorlu ve Kantara şampiyon09 Haziran 2019 Pazar 17:42
  • Veteran masa tenisçiler Sapanca yolcusu05 Haziran 2019 Çarşamba 16:50
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.