• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 19 °C

GAK ve Oğuz Veli birinci

GAK ve Oğuz Veli birinci
Eskrim Yıldızlar Finalleri dün Girne Amerikan Koleji’nde gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Eskrim Yıldızlar Finalleri dün Girne Amerikan Koleji Spor Salonu’nda yer aldı. Yapılan müsabakalar sonunda takımsal sıralamada kızlarda flöre ve kılıçta Girne Amerikan Koleji, erkekler flöre ve kılıçta Oğuz Veli Ortaokulu birinci oldu. Finallerde ferdi sıralama ve takımsal sıralama şu şekilde oluştu:

 

FERDİ SIRALAMA

Yıldız Kız Flöre

1. Ece Deniz Öncül (ESK)

2. Ezgi Günay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Eliz Aksoylu (GAK)

3. Göksu Şensoy (GAK)

 

Yıldız Erkek Flöre

1. Görkem Doğanay (GAK)

2. Mehmet Efe Yılmaz (TED Koleji)

3. Oğuzhan Akçay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Yusuf Erkan (Oğuz Veli Ortaokulu)

 

Yıldız Kız Kılıç            

1. Zeynep Sude Bediz (TED Koleji)

2. Ada Azra Atak (GAK)

3. Feriha Ceylan (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Esma Melis Yazıcıoğlu (GAK)

 

Yıldız Erkek Kılıç       

1. Emre Can Olur (Oğuz Veli Ortaokulu)

2. Ahmet Görkem Akçay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Şahin Aksın (Anafartalar Lisesi)

3. Taylan Cemaloğulları (GAK)

 

TAKIM SIRALAMASI

Yıldız Kız Flöre                       

1. Girne Amerikan Koleji      

2. Oğuz Veli Ortaokulu         

3. The English School Of Kyrenıa      

 

Yıldız Kız Kılıç

1. Girne Amerikan Koleji      

2. TED Koleji  

3. Oğuz Veli Ortaokulu         

 

Yıldız Erkek Flöre      

1. Oğuz Veli Ortaokulu         

2. Girne Amerikan Koleji      

3. TED Koleji  

3. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji         

 

Yıldız Erkek Kılıç       

1. Oğuz Veli Ortaokulu         

2. Girne Amerikan Koleji      

3. Anafartalar Lisesi  

3. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji                     

Bu haber toplam 1254 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.