• Lefkoşa 27 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 27 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 20 °C

GAK ve Oğuz Veli birinci

GAK ve Oğuz Veli birinci
Eskrim Yıldızlar Finalleri dün Girne Amerikan Koleji’nde gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Eskrim Yıldızlar Finalleri dün Girne Amerikan Koleji Spor Salonu’nda yer aldı. Yapılan müsabakalar sonunda takımsal sıralamada kızlarda flöre ve kılıçta Girne Amerikan Koleji, erkekler flöre ve kılıçta Oğuz Veli Ortaokulu birinci oldu. Finallerde ferdi sıralama ve takımsal sıralama şu şekilde oluştu:

 

FERDİ SIRALAMA

Yıldız Kız Flöre

1. Ece Deniz Öncül (ESK)

2. Ezgi Günay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Eliz Aksoylu (GAK)

3. Göksu Şensoy (GAK)

 

Yıldız Erkek Flöre

1. Görkem Doğanay (GAK)

2. Mehmet Efe Yılmaz (TED Koleji)

3. Oğuzhan Akçay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Yusuf Erkan (Oğuz Veli Ortaokulu)

 

Yıldız Kız Kılıç            

1. Zeynep Sude Bediz (TED Koleji)

2. Ada Azra Atak (GAK)

3. Feriha Ceylan (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Esma Melis Yazıcıoğlu (GAK)

 

Yıldız Erkek Kılıç       

1. Emre Can Olur (Oğuz Veli Ortaokulu)

2. Ahmet Görkem Akçay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Şahin Aksın (Anafartalar Lisesi)

3. Taylan Cemaloğulları (GAK)

 

TAKIM SIRALAMASI

Yıldız Kız Flöre                       

1. Girne Amerikan Koleji      

2. Oğuz Veli Ortaokulu         

3. The English School Of Kyrenıa      

 

Yıldız Kız Kılıç

1. Girne Amerikan Koleji      

2. TED Koleji  

3. Oğuz Veli Ortaokulu         

 

Yıldız Erkek Flöre      

1. Oğuz Veli Ortaokulu         

2. Girne Amerikan Koleji      

3. TED Koleji  

3. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji         

 

Yıldız Erkek Kılıç       

1. Oğuz Veli Ortaokulu         

2. Girne Amerikan Koleji      

3. Anafartalar Lisesi  

3. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji                     

Bu haber toplam 1043 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Anafartalar finallerin kapısından döndü03 Mayıs 2019 Cuma 16:23
  • Küçükler şampiyonluk için yarışıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 21:27
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.