• Lefkoşa 8 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 8 °C
  • Mağusa 8 °C
  • Lefke 8 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 2 °C

G.Saray’ın konuğu PSG

G.Saray’ın konuğu PSG
UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarında ikinci hafta heyecanı yarın başlayacak. A Grubu ikinci maçında Galatasaray yarın Paris Saint-Germain’i konuk edecek.

Finaline İstanbul'un ev sahipliği yapacağı Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı organizasyonu Şampiyonlar Ligi'nin ikinci hafta karşılaşmaları, yarın ve 2 Ekim Çarşamba akşamı oynanacak.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi A Grubu ikinci haftasında Fransız ekibi Paris Saint-Germain (PSG) ile yarın karşılaşacak.

Türk Telekom Stadı'nda oynanacak karşılaşma 22.00'de başlayacak. Mücadeleyi Polonyalı hakem Szymon Marciniak yönetecek. Marciniak'ın yardımcılıklarını Pawel Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz yapacak. Mücadelenin dördüncü hakemi ise Tomasz Musial olacak.

 

Galatasaray beraberlikle başladı

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon ilk maçını Belçika deplasmanında Club Brugge ile oynayan Galatasaray rakibi ile golsüz berabere kaldı.

Paris Saint-Germain ise ilk maçta grubun güçlü ekiplerinden Real Madrid'i evinde 3-0 yendi.

 

Neymar cezalı

Galatasaray maçına Paris Saint-Germain, Brezilyalı yıldızı Neymar'dan yoksun çıkacak.

Neymar, PSG'nin Manchester United ile karşılaştığı Şampiyonlar Ligi 2018-19 sezonu son 16 turu rövanş maçında, rakip takım lehine Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasına gittikten sonra penaltı veren hakemin kararına "rezalet" yorumunu yaptığı için ceza almıştı.

Neymar, UEFA'nın 2 maça indirdiği cezayı Galatasaray maçıyla tamamlayacak.

Ligde ikinci hafta maçlarının programı şöyle:

 

Yarın:

19.55 Real Madrid (İspanya) - Club Brugge (Belçika)

19.55 Atalanta (İtalya) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

22.00 Galatasaray - PSG (Fransa)

22.00 Tottenham (İngiltere) - Bayern Münih (Almanya)

22.00 Kızılyıldız (Sırbistan) - Olympiakos (Yunanistan)

22.00 Manchester City (İngiltere) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

22.00 Juventus (İtalya) - Bayer Leverkusen (Almanya)

22.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Atletico Madrid (İspanya)

 

2 Ekim Çarşamba:

19.55 Genk (Belçika) - Napoli (İtalya)

19.55 Slavia Prag (Çekya) - Borussia Dortmund (Almanya)

22.00 Liverpool (İngiltere) - Salzburg (Avusturya)

22.00 Barcelona (İspanya) - Inter (İtalya)

22.00 Leipzig (Almanya) - Olympique Lyon (Fransa)

22.00 Zenit (Rusya) - Benfica (Portekiz)

22.00 Lille (Fransa) - Chelsea (İngiltere)

22.00 Valencia (İspanya) - Ajax (Hollanda)

Bu haber toplam 546 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • APOEL'e Türk hakem!25 Kasım 2019 Pazartesi 14:58
  • Mourinho’nun yeni adresi Tottenham20 Kasım 2019 Çarşamba 12:12
  • Devler Ligi’nde dördüncü randevu04 Kasım 2019 Pazartesi 11:31
  • Sergio Ramos'a 1 milyon Euro ceza!24 Ekim 2019 Perşembe 19:47
  • Devler Ligi'nde üçüncü perde kapandı24 Ekim 2019 Perşembe 15:10
  • El Clasico’ya ‘Protesto’ engeli18 Ekim 2019 Cuma 17:25
  • Altın Ayakkabı 6. kez Messi’nin16 Ekim 2019 Çarşamba 18:33
  • Rusya vizeyi Kıbrıs’ta aldı14 Ekim 2019 Pazartesi 09:48
  • Avrupa Ligi’nde ikinci hafta tamamlandı04 Ekim 2019 Cuma 15:20
  • Avrupa futbolunda bir dönemin sonu03 Ekim 2019 Perşembe 19:26
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL1595132
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15101431
    4CİHANGİR GSK15100530
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1582526
    6YENİCAMİ AK1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1572623
    9GÖÇMENKÖY İYSK1564522
    10LEFKE TSK1554619
    11HAMİTKÖY ŞHSK1552817
    12BİNATLI YSK1543815
    13ÇETİNKAYA TSK1542914
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK1524910
    15GÖNYELİ SK15311110
    16DÜZKAYA KOSK1522118
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.