• Lefkoşa 35 °C
  • Girne 33 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 33 °C
  • Mağusa 33 °C
  • Lefke 35 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 14 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve K-Pet Birinci Lig'de 19'uncu haftanın programı şöyle;

14 Şubat Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Göçmenköy

Emre Öztaşlı

 

15 Şubat Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Mağusa TG

Fehim Dayı

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Türk Ocağı

Utku Hamamcıoğlu

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Düzkaya

Osman Özpaşa

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Cihangir

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Ozanköy

Şakir Azizoğlu

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – B. Bağcıl

Hüseyin Özkan

 

Paşaköy 100. Yıl Stadı

Mesarya – Y. Dumlupınar

Tugay Misk

 

16 Şubat Pazar

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Yenicami

Hakan Muhtaroğlu

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Binatlı

Mehmet Sezener

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – G. Gücü

Kerem Eran

 

K-Pet Birinci Lig

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Mormenekşe

Mustafa Öztugay

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Gençler Birliği

Ali Özer

 

Necip Halil Kartal Stadı

Maraş – Çanakkale

Serhan Şimşek

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe - Görneç

Hüseyin Eyyüpler

 

NOT: Çetinkaya – Göçmenköy maçı 17.30’da, Süper Lig ve Birinci Lig’deki diğer tüm karşılaşmalar 14.00’te oynanacak.

Bu haber toplam 987 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Akıncı, G.Gücü’nü kabul etti22 Eylül 2020 Salı 14:25
  • Final programı açıklandı21 Eylül 2020 Pazartesi 11:02
  • BTM'de finale yükselen ekipler belli oldu20 Eylül 2020 Pazar 19:04
  • Futbolcular oynanmasından yana20 Eylül 2020 Pazar 14:02
  • Tahsin gururlandırdı19 Eylül 2020 Cumartesi 23:47
  • Güder başkanlıktan istifa etti19 Eylül 2020 Cumartesi 14:03
  • "En az risk, erken zamanda futbol!"19 Eylül 2020 Cumartesi 13:22
  • Teknik adamlar ‘devam’ için çalışmaya başladı18 Eylül 2020 Cuma 16:18
  • BTM 2. Lig'de 2. tur programı18 Eylül 2020 Cuma 11:05
  • Sosyal mesafeli maç 37-0 bitti18 Eylül 2020 Cuma 09:41
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.