• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 8 °C
  • Mağusa 8 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 5 °C
  • London 10 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve K-Pet Birinci Lig'de 19'uncu haftanın programı şöyle;

14 Şubat Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Göçmenköy

Emre Öztaşlı

 

15 Şubat Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Mağusa TG

Fehim Dayı

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Türk Ocağı

Utku Hamamcıoğlu

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Düzkaya

Osman Özpaşa

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Cihangir

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Ozanköy

Şakir Azizoğlu

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – B. Bağcıl

Hüseyin Özkan

 

Paşaköy 100. Yıl Stadı

Mesarya – Y. Dumlupınar

Tugay Misk

 

16 Şubat Pazar

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Yenicami

Hakan Muhtaroğlu

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Binatlı

Mehmet Sezener

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – G. Gücü

Kerem Eran

 

K-Pet Birinci Lig

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Mormenekşe

Mustafa Öztugay

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Gençler Birliği

Ali Özer

 

Necip Halil Kartal Stadı

Maraş – Çanakkale

Serhan Şimşek

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe - Görneç

Hüseyin Eyyüpler

 

NOT: Çetinkaya – Göçmenköy maçı 17.30’da, Süper Lig ve Birinci Lig’deki diğer tüm karşılaşmalar 14.00’te oynanacak.

Bu haber toplam 793 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Hataya yer yok21 Şubat 2020 Cuma 09:57
  • Disiplin Kurulu kararları20 Şubat 2020 Perşembe 16:16
  • BTM Kurulu kararları20 Şubat 2020 Perşembe 16:14
  • Barış Kupası oyuncuları onurlandırıldı20 Şubat 2020 Perşembe 12:28
  • Futbolcular Derneği’nde genel kurul yapıldı20 Şubat 2020 Perşembe 11:26
  • Yeni yılda boşu yok20 Şubat 2020 Perşembe 11:21
  • Galibiyeti unuttular20 Şubat 2020 Perşembe 11:12
  • Bölgesel toplantılar tamamlanıyor19 Şubat 2020 Çarşamba 19:46
  • Hakemler Limasol Sigorta ile anlaşma imzaladı19 Şubat 2020 Çarşamba 19:43
  • Futbolda haftanın programı19 Şubat 2020 Çarşamba 12:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ19152247
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK20131640
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL19116239
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK19122538
    5CİHANGİR GSK19121637
    6YENİCAMİ AK19103633
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1993729
    8LEFKE TSK1974825
    9GÖÇMENKÖY İYSK1974825
    10BAF ÜLKÜ YURDU1973924
    11HAMİTKÖY ŞHSK19721023
    12GÖNYELİ SK19611219
    13BİNATLI YSK19531118
    14ÇETİNKAYA TSK19431215
    15GENÇLİK GÜCÜ TSK20341313
    16DÜZKAYA KOSK19321411
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.