• Lefkoşa 8 °C
  • Girne 8 °C
  • Güzelyurt 6 °C
  • İskele 8 °C
  • Mağusa 8 °C
  • Lefke 8 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 3 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 14.haftanın, BTM 1. Ligi’nde ise 8.haftanın programı belli oldu.

13 Aralık Cuma

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY- Binatlı

Utku Hamamcıoğlu

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Hamitköy

Evren Karademir

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Lefke

Turgay Misk

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Yenicami

Fehim Dayı

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Düzkaya

Mustafa Öztugay

 

K-Pet 1. Lig

Paşaköy 100. Yıl Stadı

Mesarya – Dörtyol

Hüseyin Özkan

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Mormenekşe

Kerem Eran

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Ozanköy

Ömer Doğru

 

Bostancı Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Yonpaş Dumlupınar

Zekai Töre

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Dipkarpaz Stadı

Dipkarpaz – Yarköy

Cemal Sarı

 

14 Ağustos Stadı

Serdarlı – 1461 İskele Trabzonspor

Abdullah Genç

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Mustafa Üçöz Stadı

Yılmazköy – Değirmenlik

Tufan Çerçioğlu

 

15 Aralık Pazar

K-Pet Süper Lig

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Doğan TB

Mehmet Sezener

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Gençlik Gücü

Hüseyin Eyyüpler

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Cihangir

Osman Özpaşa

 

K-Pet 1. Lig

Necip Halil Kartal Stadı

Maraş – Yalova

Hakan Muhtaroğlu

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Karşıyaka

Hakan Ünal

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Çanakkale

İsmail Ercan

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – İncirli

Olgun Canik

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeni Boğaziçi – Vadili

Tufan Çerçioğlu

 

Mehmet Ali Toker Stadı

Türkmenköy – Geçitkale

Necmi Bulut

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Ortaköy Stadı

Ortaköy – Dikmen gücü

Mustafa Torun

Bu haber toplam 848 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Lefke'de yabancılar tamam28 Ocak 2020 Salı 09:22
  • Baf Taşçı ve Alıcı'yı aldı28 Ocak 2020 Salı 09:20
  • Hamitköy'den Çelik ve Bertiz hamlesi28 Ocak 2020 Salı 09:18
  • Yalova’dan takviyeler28 Ocak 2020 Salı 09:16
  • Cihangir Kone'yi aldı, Joseph boşta kaldı28 Ocak 2020 Salı 09:10
  • Sakallı ve Dumlupınar’a disiplin sevki27 Ocak 2020 Pazartesi 14:31
  • Kral varsa sorun yok: 7-326 Ocak 2020 Pazar 22:35
  • Düellodan Yeşilova çıktı: 3-526 Ocak 2020 Pazar 22:30
  • 71 günlük hasret bitti: 3-126 Ocak 2020 Pazar 22:24
  • Candy yeniden Lefke’de26 Ocak 2020 Pazar 22:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ16122238
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK16111434
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1695232
    4CİHANGİR GSK16101531
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1692529
    6YENİCAMİ AK1683527
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1682626
    8BAF ÜLKÜ YURDU1673624
    9LEFKE TSK1664622
    10GÖÇMENKÖY İYSK1664622
    11HAMİTKÖY ŞHSK1652917
    12BİNATLI YSK1643915
    13ÇETİNKAYA TSK1643915
    14DÜZKAYA KOSK16321111
    15GENÇLİK GÜCÜ TSK16241010
    16GÖNYELİ SK16311210
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.