• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 19 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 14.haftanın, BTM 1. Ligi’nde ise 8.haftanın programı belli oldu.

13 Aralık Cuma

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY- Binatlı

Utku Hamamcıoğlu

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Hamitköy

Evren Karademir

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Lefke

Turgay Misk

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Yenicami

Fehim Dayı

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Düzkaya

Mustafa Öztugay

 

K-Pet 1. Lig

Paşaköy 100. Yıl Stadı

Mesarya – Dörtyol

Hüseyin Özkan

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Mormenekşe

Kerem Eran

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Ozanköy

Ömer Doğru

 

Bostancı Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Yonpaş Dumlupınar

Zekai Töre

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Dipkarpaz Stadı

Dipkarpaz – Yarköy

Cemal Sarı

 

14 Ağustos Stadı

Serdarlı – 1461 İskele Trabzonspor

Abdullah Genç

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Mustafa Üçöz Stadı

Yılmazköy – Değirmenlik

Tufan Çerçioğlu

 

15 Aralık Pazar

K-Pet Süper Lig

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Doğan TB

Mehmet Sezener

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Gençlik Gücü

Hüseyin Eyyüpler

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Cihangir

Osman Özpaşa

 

K-Pet 1. Lig

Necip Halil Kartal Stadı

Maraş – Yalova

Hakan Muhtaroğlu

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Karşıyaka

Hakan Ünal

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Çanakkale

İsmail Ercan

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – İncirli

Olgun Canik

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeni Boğaziçi – Vadili

Tufan Çerçioğlu

 

Mehmet Ali Toker Stadı

Türkmenköy – Geçitkale

Necmi Bulut

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Ortaköy Stadı

Ortaköy – Dikmen gücü

Mustafa Torun

Bu haber toplam 1040 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.