• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 29 °C
  • Mağusa 29 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 18 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Süper Lig, Birnci Lig ve BTM 1. Ligi'nde haftanın programı açıklandı

16 Kasım Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Hamiköy

 

Şht. Hüseyin Ruso

K.Kaymaklı – Gönyeli

 

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Merit A. Yeşilova

 

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Gençlik Gücü

 

K-Pet 1. Lig

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Dörtyol

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Maraş

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale – Ozanköy

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Osman E. Mehmet Stadı

Yeni Boğaziçi – Dipkarpaz

 

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Serdarlı

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – 1461 İskele Trabzonspor

 

BTM. 1. Ligi Beyaz Grup

Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Değirmenlik

 

Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu - Dikmengücü

 

17 Kasım Pazar

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Doğan TB

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Lefke

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Yenicami

 

Cihangir Stadı

Cihangir – Binatlı

 

K-Pet 1. Lig

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Mesarya

 

Bostancı Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Yalova

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Mormenekşe

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Karşıyaka

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Geçitkale Stadı

Geçitkale – Yarköy

 

Mehmet Ali Toker Stadı

Türkmenköy – İncirli

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Bilal İyigün Stadı

Denizli – Yılmazköy

 

Ortaköy Stadı

Ortaköy – Gülgün Süt Düzova

 

Not: Süper Lig ve Birinci Lig’de tüm maçlar 14.30’da oynanacak. BTM 1. Ligi’nde ise Yeni Boğaziçi – Dipkarpaz ve Mehmetçik – Serdarlı maçları 14.30’da, diğer tüm karşılaşmalar ise saat 11.00’de başlayacak.

Bu haber toplam 795 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Çetinkaya sahipsiz değildir”07 Temmuz 2020 Salı 15:36
  • Zor başladı, güzel bitti07 Temmuz 2020 Salı 12:55
  • Birinci Lig'de haftanın programı07 Temmuz 2020 Salı 12:46
  • Disiplin Kurulu kararları07 Temmuz 2020 Salı 12:38
  • Çetinkaya Özgürgün ile anlaştı06 Temmuz 2020 Pazartesi 16:01
  • Çetinkaya'da Bolkan dönemi bitti06 Temmuz 2020 Pazartesi 13:27
  • KTFF, MTG'nin şampiyonluğunu kutladı06 Temmuz 2020 Pazartesi 12:55
  • Kızaran maçta kazanan yok: 1-105 Temmuz 2020 Pazar 23:44
  • Lefkoşa’dan Kasım geçti: 1-205 Temmuz 2020 Pazar 23:38
  • Girne’de kazanan çıkmadı: 2-205 Temmuz 2020 Pazar 23:28
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ25203263
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK25154649
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK25153748
    4YENİCAMİ AK25135744
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL25128544
    6CİHANGİR GSK25124940
    7LEFKE TSK251051035
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK251051034
    9BAF ÜLKÜ YURDU25941231
    10GÖÇMENKÖY İYSK25861130
    11BİNATLI YSK25851229
    12GÖNYELİ SK25921429
    13HAMİTKÖY ŞHSK25841328
    14ÇETİNKAYA TSK25651423
    15DÜZKAYA KOSK25631621
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK25361615
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.