• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 4 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de günün maçları tamamlandı.

Alınan sonuçlar şu şekilde: 

 

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Binatlı – Doğan TB: 0-3

G.Gücü – Hamitköy: 2-4

Düzkaya – Gönyeli: 0-1

Cihangir – Merit A. Yeşilova: 4-1

 

K-Pet Birinci Lig

Yonpaş Dumlupınar – Mesarya: 0-1

B. Bağcıl – Girne Halk Evi: 0-2

Görneç – Esentepe: 3-1

Mormenekşe – Yalova: 0-4

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – K. Kaymaklı

Evren Karademir

 

Canbulat Stadı

Mağusa Türk Gücü – Baf Ülkü Yurdu

Mustafa Öztugay

 

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Çetinkaya

Osman Özpaşa

 

K-Pet Birinci Lig

Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy – Dörtyol

Ahmet Özkurtuluş

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale – Maraş

Ömer Doğru

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Lapta

Zekai Töre

 

Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Lefke

Fehim Dayı

 

Not: Süper Lig’de Yenicami – Lefke karşılaşması 19.00’da, diğer A takım karşılaşmaları 15.30’da başlayacak

 

Bu haber toplam 779 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bölgesel toplantılar tamamlanıyor19 Şubat 2020 Çarşamba 19:46
  • Hakemler Limasol Sigorta ile anlaşma imzaladı19 Şubat 2020 Çarşamba 19:43
  • Futbolda haftanın programı19 Şubat 2020 Çarşamba 12:15
  • Komşularının canını yakmaya devam ediyor19 Şubat 2020 Çarşamba 11:19
  • Lefke, Binatlı’ya hazırlanıyor19 Şubat 2020 Çarşamba 11:09
  • Teniste ikinci devre başlıyor18 Şubat 2020 Salı 12:10
  • İşbirliğinde onuncu yıl18 Şubat 2020 Salı 12:10
  • İlk üç beraberlikle yetindi18 Şubat 2020 Salı 11:19
  • Seriye bağladılar18 Şubat 2020 Salı 11:04
  • Kupada çeyrek final 1. maçların programı belli oldu17 Şubat 2020 Pazartesi 13:18
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ19152247
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK19131540
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL19116239
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK19122538
    5CİHANGİR GSK19121637
    6YENİCAMİ AK19103633
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1993729
    8LEFKE TSK1974825
    9GÖÇMENKÖY İYSK1974825
    10BAF ÜLKÜ YURDU1973924
    11HAMİTKÖY ŞHSK19721023
    12GÖNYELİ SK19611219
    13BİNATLI YSK19531118
    14ÇETİNKAYA TSK19431215
    15DÜZKAYA KOSK19321411
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK19241310
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.