• Lefkoşa 34 °C
  • Girne 34 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 34 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 16 °C

Cezalar açıklandı

Cezalar açıklandı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu, Koopbank Kıbrıs Kupası 2. Tur karşılaşmaları ile ilgili aldığı kararları açıkladı.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu, Koopbank Kıbrıs Kupası 2. Tur karşılaşmaları ile ilgili aldığı kararları açıkladı. Kurul, Yenicami ile Cihangir arasında oynanan ve 3-2’lik skorla Cihangir lehine sonuçlanan karşılaşmada kırmızı kart gören Yenicami futbolcusu Adil Uçar’a “Şiddetli hareket” gerekçesi ile 3 resmi müsabakadan men cezası verdi. Cihangir’de çift sarı kart nedeni ile kırmızı kart gören Ertan Bulut ise 1 resmi müsabakadan men cezası aldı.

Mormenekşe ile Gençler Birliği arasında oynanan ve 2-0 G.Birliği üstünlüğü ile sonuçlanan maçta ise Mormenekşe yardımcı antrenörü Ufuk Fırat, “Teknik Direktör ve/veya Antrenörlerin İtiraz ve Teknik alan ihlali” gerekçesi ile 1 maç ceza aldı.

Bu haber toplam 963 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • MTG Larsson’un partnerini deneyecek26 Temmuz 2017 Çarşamba 10:17
  • “Renkli bir ortam kurmak istiyoruz”26 Temmuz 2017 Çarşamba 10:10
  • Lefke'den Kasım kararı26 Temmuz 2017 Çarşamba 00:32
  • Ozanköy yabancı deneyecek25 Temmuz 2017 Salı 21:20
  • “A takıma futbolcu yetiştireceğiz”25 Temmuz 2017 Salı 17:12
  • “G.Gücü’ne can vereceğiz”25 Temmuz 2017 Salı 17:10
  • Ligin yarısı şampiyonluk istiyor25 Temmuz 2017 Salı 12:07
  • Çetinkaya’da taşlar yerine oturuyor25 Temmuz 2017 Salı 10:40
  • Son karar kamp sonunda25 Temmuz 2017 Salı 10:34
  • Ogün Güren anılacak24 Temmuz 2017 Pazartesi 16:30
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.