• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Cezalar açıklandı

Cezalar açıklandı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu, Koopbank Kıbrıs Kupası 2. Tur karşılaşmaları ile ilgili aldığı kararları açıkladı.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu, Koopbank Kıbrıs Kupası 2. Tur karşılaşmaları ile ilgili aldığı kararları açıkladı. Kurul, Yenicami ile Cihangir arasında oynanan ve 3-2’lik skorla Cihangir lehine sonuçlanan karşılaşmada kırmızı kart gören Yenicami futbolcusu Adil Uçar’a “Şiddetli hareket” gerekçesi ile 3 resmi müsabakadan men cezası verdi. Cihangir’de çift sarı kart nedeni ile kırmızı kart gören Ertan Bulut ise 1 resmi müsabakadan men cezası aldı.

Mormenekşe ile Gençler Birliği arasında oynanan ve 2-0 G.Birliği üstünlüğü ile sonuçlanan maçta ise Mormenekşe yardımcı antrenörü Ufuk Fırat, “Teknik Direktör ve/veya Antrenörlerin İtiraz ve Teknik alan ihlali” gerekçesi ile 1 maç ceza aldı.

Bu haber toplam 658 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Futbolda alınan sonuçlar26 Şubat 2017 Pazar 17:00
  • Deneyimli teknik adam bıraktı26 Şubat 2017 Pazar 13:33
  • İtinayla kupa kaldırılır26 Şubat 2017 Pazar 13:00
  • Mormenekşe efsane dinlemedi: 2-325 Şubat 2017 Cumartesi 19:35
  • Değirmenlik, İskele’den çıkamadı: 1-025 Şubat 2017 Cumartesi 19:34
  • Karadağ çöktü: 0-225 Şubat 2017 Cumartesi 19:32
  • Karşıyaka’dan hayati galibiyet: 2-025 Şubat 2017 Cumartesi 19:29
  • Futbolda günün sonuçları25 Şubat 2017 Cumartesi 17:18
  • Üç kulüp birleşmeye sıcak bakıyor ama...25 Şubat 2017 Cumartesi 00:24
  • Binatlı’ya bir darbe daha: 2-524 Şubat 2017 Cuma 22:16
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK19153148
    2CİHANGİR GSK20106436
    3L. GENÇLER BİRLİĞİ SK20104634
    4GAÜ ÇETİNKAYA TSK20103733
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK19103633
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK2096533
    7TÜRK OCAĞI LİMASOL20102832
    8YALOVA SK2079430
    9LEFKE TSK2093830
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK20731024
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ2065923
    12BAF ÜLKÜ YURDU20721123
    13BİNATLI YSK20551020
    14DUMLUPINAR TSK20441216
    15DEĞİRMENLİK SK20441216
    16MORMENEKŞE GB20421414
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.