• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 11 °C

BTM 2. Lig'de 2. tur programı

BTM 2. Lig'de 2. tur programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig'de 2.tur programı belli oldu.

Saat 16.00'da başlayacak maçların programı şöyle;

 

BTM 2. Lig Play-off

20 Eylül Pazar

Akova Eray Vudalı Stadı: Karadeniz 61 - Yeni Erenköy

Sadık Cemil Stadı: Gaziveren - Pile

Rauf Raif Denktaş Stadı: Ergazi - Ötüken

Göçmenköy Stadı: Sadrazam Kayalar - Kırıkkale

Orhan Dural Stadı: Haspolat - Kalkanlı

Dörtyol Stadı: Akıncılar - Demirhan

Bu haber toplam 2695 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Bu sistemle oynanamaz”20 Ekim 2020 Salı 15:37
  • Süleyman Göktaş’ın acı günü19 Ekim 2020 Pazartesi 17:45
  • Sertoğlu basın toplantısı düzenleyecek19 Ekim 2020 Pazartesi 14:36
  • Yenicami hazırlıklarını sürdürdü18 Ekim 2020 Pazar 18:24
  • Temaslı sporlarının geleceği konuşulacak18 Ekim 2020 Pazar 16:28
  • “Belirsizlik ortadan kalkmalı”18 Ekim 2020 Pazar 14:23
  • Futbolcular Derneği’nde gündem Genel Kurul18 Ekim 2020 Pazar 12:32
  • Hamitköy Akademisi antrenmanlara başladı16 Ekim 2020 Cuma 16:48
  • Aktunç ile Mesarya ‘devam’ dedi15 Ekim 2020 Perşembe 15:20
  • Zihnili Kütahya turladı15 Ekim 2020 Perşembe 12:45
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.