• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 8 °C
  • Mağusa 8 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 5 °C
  • London 10 °C

BTM 1.Lig'de 13.hafta programı

BTM 1.Lig'de 13.hafta programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 1.Ligi'nde 13.haftanın programı belli oldu.

25 Ocak Cumartesi

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Eray Vudalı Stadı: Yarköy – Geçitkale

M. Taner Yalluri Stadı: İncirli – Türkmenköy

14 Ağustos Stadı: Serdarlı – Mehmetçik

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Dr. Fazıl Küçük Stadı: Dikmen Gücü – Tatlısu

Balıkesir Stadı: Gülgün Süt Düzova – Ortaköy

 

26 Ocak Pazar

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Dipkarpaz Stadı: Dipkarpaz – Yeniboğaziçi

Eray Vudalı Stadı: 1461 İ. Trabzonspor – Vadili

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Sadık Cemil Stadı: Değirmenlik – Karaoğlanoğlu

Mustafa Üçöz Stadı: Yılmazköy – Denizli

 

Not: Serdarlı – Mehmetçik ve Dipkarpaz – Yeniboğaziçi maçları 14.00’te, diğer maçlar 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 202 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Hataya yer yok21 Şubat 2020 Cuma 09:57
  • Disiplin Kurulu kararları20 Şubat 2020 Perşembe 16:16
  • BTM Kurulu kararları20 Şubat 2020 Perşembe 16:14
  • Barış Kupası oyuncuları onurlandırıldı20 Şubat 2020 Perşembe 12:28
  • Futbolcular Derneği’nde genel kurul yapıldı20 Şubat 2020 Perşembe 11:26
  • Yeni yılda boşu yok20 Şubat 2020 Perşembe 11:21
  • Galibiyeti unuttular20 Şubat 2020 Perşembe 11:12
  • Bölgesel toplantılar tamamlanıyor19 Şubat 2020 Çarşamba 19:46
  • Hakemler Limasol Sigorta ile anlaşma imzaladı19 Şubat 2020 Çarşamba 19:43
  • Futbolda haftanın programı19 Şubat 2020 Çarşamba 12:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ19152247
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK20131640
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL19116239
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK19122538
    5CİHANGİR GSK19121637
    6YENİCAMİ AK19103633
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1993729
    8LEFKE TSK1974825
    9GÖÇMENKÖY İYSK1974825
    10BAF ÜLKÜ YURDU1973924
    11HAMİTKÖY ŞHSK19721023
    12GÖNYELİ SK19611219
    13BİNATLI YSK19531118
    14ÇETİNKAYA TSK19431215
    15GENÇLİK GÜCÜ TSK20341313
    16DÜZKAYA KOSK19321411
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.