• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 5 °C

Birincilik Lapta İlkokulu’nun

Birincilik Lapta İlkokulu’nun
Çamlıbel Aysun İlkokulu, bu yıl 16’ncı kez Dr. Küçük Anı Koşusu’nu düzenledi

Çamlıbel Aysun İlkokulu tarafından organize edilen 16’ncı Dr. Küçük Anı Koşusu’na 7 ilkokuldan öğrenciler katılırken, hem kızlar hem de erkeklerde Lapta İlkokulu takım olarak birincilik kürsüsüne çıktı.

Özgürlük mücadelesi lideri Dr. Fazıl Küçük’ü anma etkinlikleri çerçevesinde geleneksel olarak düzenlenen Dr. Fazıl Küçük Anı Koşusu bu yıl yine gerçekleştirildi. Çamlıbel Aysun İlkokulu tarafından organize edilen 16’ncı Dr. Küçük Anı Koşusu Çamlıbel’de gerçekleştirildi.

Yedi bölge ilkokulunun katılımıyla saat 11.30’da gerçekleştirilen koşuda kızlarda ve erkeklerde Lapta İlkokulu takım olarak birinciliğe ulaştı.

Yarışmaya, Çamlıbel Aysun İlkokulu, Lapta İlkokulu, 23 Nisan İlkokulu, Özgürlük İlkokulu, Şht. Hasan Cafer İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu ve Alsancak İlkokulu katıldı.

Yarış sonucunda dereceye giren öğrenci ve okullara yarışmaya katılan okullardan yetkililer  ve 39. Tümen Komutanlığı komutanı madalyalarını taktı. Yarışma sonucunda oluşan dereceler şöyle:

 

Kızlar Ferdi

1. Selbi Farhadova - 23 Nisan İlkokulu

2. Deniz Gökyay – Özgürlük İlkokulu

3. Emine Avcılar – Lapta İlkokulu

 

Erkekler Ferdi

1. Barış Taliman – Özgürlük İlkokulu

2. Bora Keser  - Lapta İlkokulu

3. Mustafa Mıstıkoğlu – Şht. Hasan Cafer İlkokulu

 

Takım Kızlar

1. Lapta İlkokulu

2. Özgürlük İlkokulu

3. 23 Nisan İlkokulu

 

Takım Erkekler

1. Lapta İlkokulu

2. 23 Nisan İlkokulu

3. Şht. Hasan Cafer İlkokulu

Bu haber toplam 1061 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK971122
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL963021
    3MAĞUSA TÜRK GÜCÜ961219
    4CİHANGİR GSK960318
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK951316
    6BAF ÜLKÜ YURDU951316
    7GÖÇMENKÖY İYSK943215
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK942314
    9LEFKE TSK942312
    10MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    11HAMİTKÖY ŞHSK932411
    12GÖNYELİ SK931510
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK92258
    14BİNATLI YSK92167
    15DÜZKAYA KOSK91174
    16ÇETİNKAYA TSK90090
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.