• Lefkoşa 32 °C
  • Girne 32 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 32 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 18 °C

Birincilik Lapta İlkokulu’nun

Birincilik Lapta İlkokulu’nun
Çamlıbel Aysun İlkokulu, bu yıl 16’ncı kez Dr. Küçük Anı Koşusu’nu düzenledi

Çamlıbel Aysun İlkokulu tarafından organize edilen 16’ncı Dr. Küçük Anı Koşusu’na 7 ilkokuldan öğrenciler katılırken, hem kızlar hem de erkeklerde Lapta İlkokulu takım olarak birincilik kürsüsüne çıktı.

Özgürlük mücadelesi lideri Dr. Fazıl Küçük’ü anma etkinlikleri çerçevesinde geleneksel olarak düzenlenen Dr. Fazıl Küçük Anı Koşusu bu yıl yine gerçekleştirildi. Çamlıbel Aysun İlkokulu tarafından organize edilen 16’ncı Dr. Küçük Anı Koşusu Çamlıbel’de gerçekleştirildi.

Yedi bölge ilkokulunun katılımıyla saat 11.30’da gerçekleştirilen koşuda kızlarda ve erkeklerde Lapta İlkokulu takım olarak birinciliğe ulaştı.

Yarışmaya, Çamlıbel Aysun İlkokulu, Lapta İlkokulu, 23 Nisan İlkokulu, Özgürlük İlkokulu, Şht. Hasan Cafer İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu ve Alsancak İlkokulu katıldı.

Yarış sonucunda dereceye giren öğrenci ve okullara yarışmaya katılan okullardan yetkililer  ve 39. Tümen Komutanlığı komutanı madalyalarını taktı. Yarışma sonucunda oluşan dereceler şöyle:

 

Kızlar Ferdi

1. Selbi Farhadova - 23 Nisan İlkokulu

2. Deniz Gökyay – Özgürlük İlkokulu

3. Emine Avcılar – Lapta İlkokulu

 

Erkekler Ferdi

1. Barış Taliman – Özgürlük İlkokulu

2. Bora Keser  - Lapta İlkokulu

3. Mustafa Mıstıkoğlu – Şht. Hasan Cafer İlkokulu

 

Takım Kızlar

1. Lapta İlkokulu

2. Özgürlük İlkokulu

3. 23 Nisan İlkokulu

 

Takım Erkekler

1. Lapta İlkokulu

2. 23 Nisan İlkokulu

3. Şht. Hasan Cafer İlkokulu

Bu haber toplam 693 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Okullar pisti renklendirdi04 Mayıs 2018 Cuma 10:47
  • NKL Türkiye finallerinde01 Mayıs 2018 Salı 11:13
  • Kulaçlar şampiyonluğa atıldı27 Nisan 2018 Cuma 18:39
  • Küçükler ve Yıldızlar yarışıyor26 Nisan 2018 Perşembe 19:52
  • Üniversiteliler atletizmde terliyor26 Nisan 2018 Perşembe 19:46
  • Kortta YDÜ ve GAÜ üstünlüğü25 Nisan 2018 Çarşamba 10:00
  • Gün ve saat değişikliğine okullar tepkili24 Nisan 2018 Salı 16:45
  • İlk açılım yapılıyor21 Nisan 2018 Cumartesi 10:58
  • Mutlu son YDİ ve Karşıyaka'nın oldu20 Nisan 2018 Cuma 18:13
  • Teniste şampiyonlar Levent ve TMK20 Nisan 2018 Cuma 18:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK00000
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK00000
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK00000
    4BİNATLI YSK00000
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK00000
    6BAF ÜLKÜ YURDU00000
    7LEFKE TSK00000
    8CİHANGİR GSK00000
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK00000
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL00000
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ00000
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK00000
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK00000
    14GÖNYELİ SK00000
    15ESENTEPE KKSK00000
    16GİRNE HALK EVİ00000
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.