• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 9 °C

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı
Basketbolda önümüzdeki haftanın programı açıklandı

KKTC Basketbol Federasyonu Büyük Erkekler Ligi ve Kadınlar Ligi, Yıldız Kızlar ve Genç Erkekler Ligi ile ilgili önümüzdeki haftanın programını açıkladı. Program şöyle:

 

24 OCAK SALI

Büyük Kadınlar Ligi

Atatürk Spor Salonu: Soyer Spor – YDÜ (18.00)

 

Büyük Erkekler Ligi

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – Mapfree (20.00)

 

26 OCAK PERŞEMBE

Büyük Erkekler Ligi

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – MGA (19.00)

 

27 OCAK CUMA

Büyük Kadınlar Ligi

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – GAÜ (18.00)

 

Büyük Erkekler Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – GAÜ (18.00)

 

28 OCAK CUMARTESİ

Yıldız Kızlar Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Levent (15.00)

 

Genç Erkekler Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Soyer Spor (17.00)

 

Bu haber toplam 1223 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Basketbolda ara transfer ve yabancı açıklaması20 Ocak 2020 Pazartesi 17:01
  • GAÜ farklı kazandı: 89-4118 Ocak 2020 Cumartesi 23:23
  • Potanın istatistikleri14 Ocak 2020 Salı 17:09
  • LAÜ sonradan açıldı: 85-5913 Ocak 2020 Pazartesi 23:00
  • TAVAN AKITTI, MAÇ ERTELENDİ06 Ocak 2020 Pazartesi 20:04
  • Koop, DAÜ’yü farklı geçti: 93-6204 Ocak 2020 Cumartesi 18:20
  • “Gelişim sürecinin devam ettiği bir yılı geride bıraktık”01 Ocak 2020 Çarşamba 17:36
  • TBF ile bağlar güçleniyor29 Aralık 2019 Pazar 16:51
  • LAÜ farklı kazandı: 72-4228 Aralık 2019 Cumartesi 23:06
  • KTSYD Kupası UKÜ’nün27 Aralık 2019 Cuma 20:13
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ16122238
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK16111434
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1695232
    4CİHANGİR GSK16101531
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1692529
    6YENİCAMİ AK1683527
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1682626
    8BAF ÜLKÜ YURDU1673624
    9LEFKE TSK1664622
    10GÖÇMENKÖY İYSK1664622
    11HAMİTKÖY ŞHSK1652917
    12BİNATLI YSK1643915
    13ÇETİNKAYA TSK1643915
    14DÜZKAYA KOSK16321111
    15GENÇLİK GÜCÜ TSK16241010
    16GÖNYELİ SK16311210
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.