• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 6 °C

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı
Basketbolda önümüzdeki haftanın programı açıklandı

KKTC Basketbol Federasyonu Büyük Erkekler Ligi ve Kadınlar Ligi, Yıldız Kızlar ve Genç Erkekler Ligi ile ilgili önümüzdeki haftanın programını açıkladı. Program şöyle:

 

24 OCAK SALI

Büyük Kadınlar Ligi

Atatürk Spor Salonu: Soyer Spor – YDÜ (18.00)

 

Büyük Erkekler Ligi

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – Mapfree (20.00)

 

26 OCAK PERŞEMBE

Büyük Erkekler Ligi

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – MGA (19.00)

 

27 OCAK CUMA

Büyük Kadınlar Ligi

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – GAÜ (18.00)

 

Büyük Erkekler Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – GAÜ (18.00)

 

28 OCAK CUMARTESİ

Yıldız Kızlar Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Levent (15.00)

 

Genç Erkekler Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Soyer Spor (17.00)

 

Bu haber toplam 1169 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KTSYD Kupası'nda Koopspor-YDÜ finali06 Kasım 2019 Çarşamba 11:50
  • Gözler yarı finallerde04 Kasım 2019 Pazartesi 19:39
  • YDÜ farklı galip: 91-2402 Kasım 2019 Cumartesi 22:02
  • KTSYD Kupası’nda Koopspor ve LAÜ galip01 Kasım 2019 Cuma 23:02
  • Basketbolda KTSYD Kupası zamanı31 Ekim 2019 Perşembe 16:10
  • Ligimiz artık Eurobasket’in takibinde31 Ekim 2019 Perşembe 16:08
  • GAÜ’den gençlere yatırım29 Ekim 2019 Salı 17:16
  • KTSYD Kupası’nda eşleşmeler belirlendi25 Ekim 2019 Cuma 14:37
  • Potada KTSYD Kupası oynanacak24 Ekim 2019 Perşembe 09:23
  • DAÜ, yoğun çalışıyor24 Ekim 2019 Perşembe 09:20
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK1072123
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1071222
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1064022
    4CİHANGİR GSK1070321
    5BAF ÜLKÜ YURDU1061319
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1052317
    7DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1051416
    8GÖÇMENKÖY İYSK1043315
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1042414
    10LEFKE TSK1042412
    11HAMİTKÖY ŞHSK1032511
    12GÖNYELİ SK1031610
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK102268
    14BİNATLI YSK102177
    15DÜZKAYA KOSK102177
    16ÇETİNKAYA TSK101093
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.