• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 21 °C

Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonu olan UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 eşleşmeleri belli oldu

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonu olan UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 eşleşmeleri belli oldu.

Türkiye ekiplerinden Beşiktaş'ın rakibi Yunanistan takımı Olympiakos takııyla eşleşirken, Atletic Bilbao'yu eleyerek tur vizesini alan Güney Kıbrıs ekibi Apoel, Belçika'nın Anderlecht takımıyla eşleşti. Eşleşmelerde ilk maçlar 9 Mart, rövanş karşılaşmaları ise 16 Mart'ta oynanacak.

İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleşen kura çekiminde belirlenen eşleşmeler şu şekilde;

Celta Vigo - Krasnodar

Apoel - Anderlecht

Schalke 04 - B. Monchengladbach

Lyon - Roma

Rostov - Mancehester United

Olympiakos - Beşiktaş

Gent - Genk

Kopenhag - Ajax  

Bu haber toplam 854 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Devler Ligi'nde yarı final zamanı29 Nisan 2019 Pazartesi 10:49
  • Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belirleniyor17 Nisan 2019 Çarşamba 13:54
  • “Hikayemde Kıbrıs’ın yeri önemli”17 Nisan 2019 Çarşamba 09:34
  • Devler Ligi'nde çeyrek final zamanı08 Nisan 2019 Pazartesi 16:18
  • Tottenham stadına kavuştu04 Nisan 2019 Perşembe 09:32
  • United’da görev resmen Solskjaer’in28 Mart 2019 Perşembe 11:34
  • EURO 2020 maskotu tanıtıldı25 Mart 2019 Pazartesi 14:57
  • UEFA’dan Ronaldo’ya soruşturma18 Mart 2019 Pazartesi 14:26
  • Avrupa Kupaları’nda kura zamanı14 Mart 2019 Perşembe 09:47
  • Devler Ligi’ne Ronaldo damgası14 Mart 2019 Perşembe 09:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.