• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 25 °C

Atıcılıkta ödüller verildi

Atıcılıkta ödüller verildi
KKTC Atıcılık Federasyonu düzenlediği törenle olimpik trap ve skeet dallarında başarılı olan isimlere ödüllerini takdim etti

KKTC Atıcılık Federasyonu düzenlediği törenle olimpik trap ve skeet dallarında başarılı olan isimlere ödüllerini takdim etti.

Cuma günü Gönyeli Baraj bölgesinde yer alan Atatürk Atıcılık Kompleksi içerisinde, federasyon lokalinde düzenlenen ödül töreninde Olimpik Trap ve Skeet Atıcılık disiplinlerinde gerçekleştirilen müsabakalarda Takım Klasmanı’nda 2 branşta 24 kupa ödülü ve 8 bireysel kategoride 96 kupa ödülü atıcı sporculara ve kulüplere takdim edildi.

Trap-Skeet Federasyon Kupası, Trap-Skeet 7. Meclis Başkanlığı Kupası, Trap-Skeet 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Kupası ile Trap - Skeet 15 Kasım Cumhuriyet Kupası neticeleri doğrultusunda ödüller sahiplerine verildi.

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Sporcular kola ve alkollü içeceklerden uzak durmalı”13 Ağustos 2019 Salı 17:24
  • YDÜ’den Dünya Federasyonu’na üye12 Ağustos 2019 Pazartesi 16:38
  • Spor dolu festival11 Ağustos 2019 Pazar 00:48
  • Spor yazarları bayramlaştı11 Ağustos 2019 Pazar 00:28
  • Daireler için son başvuru 26 Ağustos’ta09 Ağustos 2019 Cuma 18:24
  • Final Üniversitesi – KTSYD işbirliği08 Ağustos 2019 Perşembe 20:03
  • Diane Evans birinci07 Ağustos 2019 Çarşamba 18:01
  • Beşiktaş Derneği'nden Tatar'a davet07 Ağustos 2019 Çarşamba 18:00
  • UFÜ’den KTSYD’ye ziyaret07 Ağustos 2019 Çarşamba 00:20
  • Lefkoşa Gençlik Derneği’nden spor dairesine ziyaret02 Ağustos 2019 Cuma 18:45
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.