• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 5 °C

İlkokul futbolda 8’li final heyecanı

İlkokul futbolda 8’li final heyecanı
KKTC Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen ilkokullar arası futbol maçları önümüzdeki hafta final müsabakaları ile devam ediyor

KKTC Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen ilkokullar arası futbol maçları önümüzdeki hafta final müsabakaları ile devam ediyor. 8'li finallerde okullar iki gruba ayrılarak 3'er maç yapacak. Bu maçlar sonucunda grup liderleri ve ikincileri yarı final ve final maçlarında karşı karşıya gelecekler. Grup maçları 20-22-24 Mart tarihlerinde, yarı final ve final maçları ise 27-28 Mart'ta Lefkoşa Yusuf Kaptan Sahası'nda gerçekleştirilecek.

 

A Grubu

23 Nisan İlkokulu

Özgürlük İlkokulu

Levent İlkokulu

Eşref Bitlis İlkokulu

 

B Grubu

Yeni Boğaziçi İlkokulu

Ç. Cumhuriyet İlkokulu

Gönyeli İlkokulu

Vadili İlkokulu

 

20,22 ve 24 Mart’ta oynanacak maçların programı şu şekilde;

 

20 Mart Pazartesi

Ç. Cumhuriyet İlkokulu - Gönyeli İlkokulu (09.30)

23 Nisan İlkokulu - Eşref Bitlis İlkokulu (10.15)

Yeni Boğaziçi İlkokulu - Vadili İlkokulu (10.45)

Özgürlük İlkokulu - Levent İlkokulu (11.30)

 

22 Mart Çarşamba

Eşref Bitlis İlkokulu - Levent İlkokulu (09.30)

23 Nisan İlkokulu - Özgürlük İlkokulu (10.15)

Vadili İlkokulu - Gönyeli İlkokulu (10.45)

Yeni Boğaziçi İlkokulu - Ç. Cumhuriyet İlkokulu (11.30)

 

24 Mart Cuma

Levent İlkokulu - 23 Nisan İlkokulu (09.30)

Eşref Bitlis İlkokulu - Özgürlük İlkokulu (10.15)

Gönyeli İlkokulu - Yeni Boğaziçi İlkokulu (10.45)

Vadili İlkokulu -  Ç. Cumhuriyet İlkokulu (11.30)

Bu haber toplam 2035 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.