• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 15 °C

Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon

Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon
KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlkokullar Tenis Şampiyonası 6-7 Mayıs 2019 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tesislerinde gerçekleşti.

Kızlarda ve erkeklerde 4’er takımın mücadele ettiği şampiyonada, Kızlarda birinci Levent İlkokulu, ikinci Alasya İlkokulu, üçüncü Özgürlük İlkokulu ve dördüncü Polatpaşa İlkokulu oldu.

Erkeklerde ise birinci Polatpaşa İlkokulu, ikinci Yakın Doğu İlkokulu, üçüncü Doğa İlkokulu ve dördüncü Levent İlkokulu olurken, kızlarda Levent İlkokulu ve erkeklerde de Polat paşa İlkokulu bütün maçlarını kazandı. Şampiyona sonunda katılan tüm okullara ve sporculara ödülleri verildi.

Bu haber toplam 323 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Anafartalar finallerin kapısından döndü03 Mayıs 2019 Cuma 16:23
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.