• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Beşli şampiyonda gözler finalde

Beşli şampiyonda gözler finalde
Güzelyurt Darts Birliği (GDB) tarafından düzenlenen Beşli Takımsal Darts Şampiyonası’nda gözler final grubuna çevrildi.

Sekiz takımın mücadele verdiği şampiyonada dört takım final grubunda oynama hakkı elde etti. 17 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek final grubu maçlarında yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmaları sonunda şampiyon belli olacak. Final grubu maçları GDB Lokali’nde saat 20.00'de başlayacak.

 

Genel klasmanda ilk dört

Final grubunda genel klasman birincisi Yayla Avcılık Atıcılık Kulübü Darts Takımı, ikinci olan Zümrütköy Darts Takımı, genel klasman üçüncüsü Erciyes Tesisatçılık Darts Takımı ve genel klasman dördüncüsü Baf Ülkü Yurdu Darts Takımı mücadele edecek.

Statü gereği genel klasman birincisi olan takımla dördüncü olan takım, ikinci gelen takımla üçüncü gelen takım eşleşecek. Galip gelen takımlar final, mağluplar üçüncülük karşılaşması oynayacak.

Bu haber toplam 307 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu29 Mart 2019 Cuma 15:45
  • Çoban ve Avcı hedefe attı28 Mart 2019 Perşembe 10:25
  • Şampiyon Lefkoşa Spor Birliği27 Mart 2019 Çarşamba 09:13
  • Son sekiz belirlendi26 Mart 2019 Salı 13:18
  • Benekli/Tüner Turnuvası Orakçıoğlu’nun25 Mart 2019 Pazartesi 14:53
  • Gözler son 16’da23 Mart 2019 Cumartesi 20:34
  • Özeren zirveye demirledi22 Mart 2019 Cuma 11:01
  • Üçüncü ayak Çoban ve Tok’un21 Mart 2019 Perşembe 11:21
  • LSB ve Gönyeli tur atladı19 Mart 2019 Salı 08:56
  • Taner Akcan darts turnuvası ile anıldı16 Mart 2019 Cumartesi 18:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.