Üniversiteler Kınacı ile devam

Üniversiteler Kınacı ile devam

Kuzey Kıbrıs Üniversite Sporları Federasyonu olağan seçimli genel kurulu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 18.00'de federasyon lokalinde gerçekleştirildi.

A+A-

Federasyona 12 üye üniversite temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığı görevini Togay Uluöz ve sekreterliklerini Tarkan Kayaş ve Bilgin Güldoğuş’un üstlendiği oluşumun ardından 2020-2021 mali ve faaliyet raporu sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.

Hüseyin Kınacı mali ve faaliyet raporunun onaylanmasının ardından yenilenmesi planlanan tüzük değişikliği hakkında temsilcileri bilgilendirdi.

Yapılan oylama sonucu faaliyet raporu ve mali rapor onaylamış yeni tüzükte oy birliği ile kabul edildi.

Federasyon başkanlığı adaylığı için seçime tek aday olan Hüseyin Kınacı ve ekibi genel kurula katılan tüm üniversite temsilcilerinin tam desteğiyle yeniden başkan olarak seçildi.

Seçime tek aday olarak giren ve tüm üniversitelerin tam desteğini alan Hüseyin Kınacı katılım ve desteklerinden dolayı üniversitelere teşekkür etti.

Olağan seçimli genel kurul sonrası oluşan yönetim kurulu listesi şu şekilde;

Hüseyin Aşkın Kınacı (Başkan), Gülsev Ekmekçi (1. Başkan Vekili), Yakup Yücel (2. Başkan Vekili), Cemal Kır (Genel Sekreter), Sinem Ersoy (Mali Sorumlu), Tolga Kınacı, Bilbay Geceyatmaz, Fatma Birinci Abbasoğlu, Nazım Burgul, Çağan Kılıç, Koray Topaloğlu, Ziya Tüzel (Üye)

Bu haber toplam 827 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.