• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 12 °C

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi
Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final kuraları çekildi.

Çeyrek Final ilk maçları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart'ta, rövanşları ise 4, 5 ve 6 Nisan'da, Yarı Final ilk karşılaşmaları 25, 26 ve 27 Nisan'da, rövanşları ise 16, 17 ve 18 Mayıs'ta oynanacak. Yapılan kura çekimi ile eşleşmeler şu şekilde oluştu:

 

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor

Sivasspor – Atiker Konyaspor

Medipol Başakşehir – Akhisar Belediyespor

Kayserispor – Fenerbahçe

 

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor / Sivasspor – Atiker Konyaspor

Medipol Başakşehir – Akhisar Belediyespor / Kayserispor – Fenerbahçe

Bu haber toplam 1397 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Derbide ‘tıs’ yok: 0-027 Eylül 2020 Pazar 21:11
  • “Lens ve Umut Nayir'i kadroda düşünmüyoruz"27 Eylül 2020 Pazar 16:16
  • İstanbul'da derbi heyecanı27 Eylül 2020 Pazar 10:45
  • “Şampiyonluk yaşayıp ayrılmak isterdim”13 Eylül 2020 Pazar 14:31
  • Ümraniyespor’da 14 vaka08 Eylül 2020 Salı 16:33
  • Beşiktaş’ın borcu açıklandı22 Ağustos 2020 Cumartesi 15:21
  • Jose Sosa Fenerbahçe ile anlaştı18 Ağustos 2020 Salı 13:44
  • F.Bahçe Thiam'ı aldı18 Ağustos 2020 Salı 11:18
  • Emre Kılınç Galatasaray’da12 Ağustos 2020 Çarşamba 20:36
  • Atiba 1 yıl daha Beşiktaş’ta12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:04
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.