• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 11 °C

Kupada eşleşmeler belli oldu

Kupada eşleşmeler belli oldu
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) tarafından organize edilen Federasyon Kupası’nda ilk eşleşmeler belirlendi.

20 Mart Pazartesi akşamı başlayacak olan Federasyon Kupası’nda Süper Lig ve Birinci Ligin toplam 16 takımı mücadele edecek.

Tek elemeli ve her tur kura ile belirlenecek olan Federasyon Kupasında yarı finale kalacak olan takımlar, 1 Nisan 2017 Cumartesi Bedesten’de önce yarı final ardından finali oynayacaklar.

İlk tur eşleşmeleri ve program şöyle:

20 Mart Pazartesi

Ukü-Hisarköy Kültür Sanat ve Spor Derneği

Taşkınköy S.K.-Minareliköy S.K

Gönyeli Av.At-Yenicami

Vadili Darts Derneği-Düzova

GDB-DİGEM

Beyarmudu Belediyesi-Dağyolu

 

21 Mart Salı

Mesarya Darts Birliği-Lefkoşa Spor Birliği

LEGEND-Deniz Plaza

Bu haber toplam 1303 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ligin ardından kupa da Minareliköy’ün07 Temmuz 2020 Salı 12:58
  • Japon turnuvası şampiyonu Tony27 Haziran 2020 Cumartesi 17:02
  • Federasyon Kupası’nda yarı final zamanı25 Haziran 2020 Perşembe 11:10
  • Dartslar “Batman” için atıldı22 Haziran 2020 Pazartesi 15:30
  • Dartsta ferdi şampiyona tamamlandı19 Haziran 2020 Cuma 17:08
  • Darts kupa ile başladı18 Haziran 2020 Perşembe 16:07
  • Darts bıraktığı yerden devam02 Haziran 2020 Salı 10:52
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.