• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 9 °C

Japon turnuvası şampiyonu Tony

Japon turnuvası şampiyonu Tony
Lefkoşa Darts Birliği’nin Ahmet Japon Levent adına bu yıl 3. geleneksel olarak organize ettiği darts anı turnuvası yeni kurulan darts salonu Taşkınköy Spor Kulübü’nde gerçekleşti.

Lefkoşa Darts Birliği’nin Ahmet Japon Levent adına bu yıl 3. geleneksel olarak organize ettiği darts anı turnuvası yeni kurulan darts salonu Taşkınköy Spor Kulübü’nde gerçekleşti. Organize edilen turnuva ise otuz sporcunun katılımı ile yapıldı. Gerçekleştirilen turnuvadaysa finalini Tony Stone ile Tamer Kaya oynarken kazanan Tony Stone olurken üçüncü Murat Çınaroğlu, dördüncü ise Şevki Kozansoy oldu.

Yan ödüler ise şöyle oluştu;

En yüksek sayı atan:

Şevki Kozansoy

En az darts’ta bitiren:

Ata Köse

En yüksek sayıdan bitiren:

Ahmet Evliya (146)

En iyi hakem:

Derviş Erbolay

Bu haber toplam 1532 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta ferdi şampiyona tamamlandı19 Haziran 2020 Cuma 17:08
  • Darts kupa ile başladı18 Haziran 2020 Perşembe 16:07
  • Darts bıraktığı yerden devam02 Haziran 2020 Salı 10:52
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.