• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 20 °C
  • Mağusa 20 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 12 °C

İlk günün liderleri ŞTO ve YDK

İlk günün liderleri ŞTO ve YDK
Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın Atletizm Federasyonu işbirliğinde düzenlediği, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Yıldızlar Atletizm Elemeleri dün başladı.

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın Atletizm Federasyonu işbirliğinde düzenlediği, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Yıldızlar Atletizm Elemeleri dün başladı. Final karşılaşmalarına katılacak olan okulları belirleme adına Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilen elemelerin ilk gününde kızlarda Şehit Turgut İlkokulu, erkeklerde Yakın Doğu Koleji ilk sırada yer aldı. Bugün gerçekleşecek son gün yarışları ile finale kalan okullar belli olacak. İlk gün sonunda takımsal sıralamada ilk 10 sıralar şöyle:

 

YILDIZ KIZLAR

1. Şht. Turgut Ortaokulu (224 Puan)

2. Girne Amerikan Koleji (217 Puan)

3. Levent Kolej (214 Puan)

4 . Güzelyurt TMK (Orta Bölümü) (213 Puan)

5. Canbulat Özgürlük Ortaokulu (190 Puan)

6. Future Amerikan Kolej (143 Puan)

7. Bekirpaşa Lisesi (Orta Bölümü) (139 Puan)

8. Oğuz Veli Ortaokulu (136 Puan)

9. Türk Maarif Koleji (Orta Bölümü) (130 Puan)

10. Lapta Yavuzlar Lisesi (Orta Bölümü) (130 Puan)

 

YILDIZ ERKEKLER

1. Yakın Doğu Koleji (200 Puan)

2. Şht. Turgut Ortaokulu (183 Puan)

3. Oğuz Veli Ortaokulu (169 Puan)

4. Bayraktar Türk Maarif Koleji (167 Puan)

5. Anafartalar Lisesi (Orta Bölümü) (166 Puan)

6. Çanakkale Ortaokulu (164 Puan)

7. Şht. Zeka Çorba Ortaokulu (131 Puan)

8. Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu (130 Puan)

9. Lapta Yavuzlar Lisesi (Orta Bölümü) (116 Puan)

10. 19 Mayıs TMK (Orta Bölümü) (95 Puan)

 

Bu haber toplam 1261 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.