• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 7 °C

GAK ve Oğuz Veli birinci

GAK ve Oğuz Veli birinci
Eskrim Yıldızlar Finalleri dün Girne Amerikan Koleji’nde gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Eskrim Yıldızlar Finalleri dün Girne Amerikan Koleji Spor Salonu’nda yer aldı. Yapılan müsabakalar sonunda takımsal sıralamada kızlarda flöre ve kılıçta Girne Amerikan Koleji, erkekler flöre ve kılıçta Oğuz Veli Ortaokulu birinci oldu. Finallerde ferdi sıralama ve takımsal sıralama şu şekilde oluştu:

 

FERDİ SIRALAMA

Yıldız Kız Flöre

1. Ece Deniz Öncül (ESK)

2. Ezgi Günay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Eliz Aksoylu (GAK)

3. Göksu Şensoy (GAK)

 

Yıldız Erkek Flöre

1. Görkem Doğanay (GAK)

2. Mehmet Efe Yılmaz (TED Koleji)

3. Oğuzhan Akçay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Yusuf Erkan (Oğuz Veli Ortaokulu)

 

Yıldız Kız Kılıç            

1. Zeynep Sude Bediz (TED Koleji)

2. Ada Azra Atak (GAK)

3. Feriha Ceylan (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Esma Melis Yazıcıoğlu (GAK)

 

Yıldız Erkek Kılıç       

1. Emre Can Olur (Oğuz Veli Ortaokulu)

2. Ahmet Görkem Akçay (Oğuz Veli Ortaokulu)

3. Şahin Aksın (Anafartalar Lisesi)

3. Taylan Cemaloğulları (GAK)

 

TAKIM SIRALAMASI

Yıldız Kız Flöre                       

1. Girne Amerikan Koleji      

2. Oğuz Veli Ortaokulu         

3. The English School Of Kyrenıa      

 

Yıldız Kız Kılıç

1. Girne Amerikan Koleji      

2. TED Koleji  

3. Oğuz Veli Ortaokulu         

 

Yıldız Erkek Flöre      

1. Oğuz Veli Ortaokulu         

2. Girne Amerikan Koleji      

3. TED Koleji  

3. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji         

 

Yıldız Erkek Kılıç       

1. Oğuz Veli Ortaokulu         

2. Girne Amerikan Koleji      

3. Anafartalar Lisesi  

3. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji                     

Bu haber toplam 1385 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.