• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 10 °C

Final için yarıştılar

Final için yarıştılar
İlkokullu Küçükler Atletizm Elemeleri’nde Lefkoşa ve Mağusa bölgesi yarışları tamamlandı

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi’nin Atletizm Federasyonu ile işbirliği içerisinde düzenlediği İlkokullu Küçükler Atletizm Eleme Yarışları’nda Lefkoşa ve Mağusa bölgesi elemeleri tamamlandı. Elemelerde Perşembe ve Cuma günü Üner Berkalp Stadı’nda Güzelyurt ve Girne bölgesi okulları mücadele verecek. Tüm bölgelerde elemelerin tamamlanmasının ardından elde edilen puanlar neticesinde, kulvarlı yarışcak ferdi yarışmacı olmaması halinde ilk sekiz içerisinde yer alacak olan okullar 10-11 Nisan’da yapılacak finallerde yer alacak. Takımsal sıralamalar şöyle:

 

LEFKOŞA BÖLGESİ

Küçük Kız

1. Yakın Doğu İlkokulu (240 Puan)

2. TED Koleji (154 Puan)

3. Çağlayan Cumhuriyet İlkokulu (54 Puan)

 

Küçük Erkek

1. Levent Primary İlkokulu (265 Puan)

2. Yakın Doğu İlkokulu (228 Puan)

3. Gönyeli İlkokulu (199 Puan)

4. Çağlayan Cumhuriyet İlkokulu (151 Puan)

5. TED Koleji (139 Puan)

 

MAĞUSA (A) BÖLGESİ

Küçük Kız

1. Polatpaşa İlkokulu (204 Puan)

2. Yeni Erenköy İlkokulu (186 Puan)

3. Akova Yıldırım İlkokulu (183 Puan)

4. Mormenekşe İlkokulu (118 Puan)

5. Kıbrıs Final Okulları (105 Puan)

6. Vadili İlkokulu (100 Puan)

 

Küçük Erkek

1. Yeni Erenköy İlkokulu (185 Puan)

2. Akova Yıldırım İlkokulu (178 Puan)

3. Vadili İlkokulu (167 Puan)

4. Polatpaşa İlkokulu (167 Puan)

5. Mormenekşe İlkokulu (152 Puan)

6. Kıbrıs Final Okulları (58 Puan)

 

MAĞUSA (B) BÖLGESİ

Küçük Kız

1. Alaniçi İlkokulu (238 Puan)

2. Şht. Osman Ahmet İlkokulu (237 Puan)

3. Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu (205 Puan)

4. Şehit Salih Terzi İlkokulu (203 Puan)

5. Ziyamet İlkokulu (162 Puan)

 

Küçük Erkek

1. Dörtyol İlkokulu (223 Puan)

2. Şht. Osman Ahmet İlkokulu (214 Puan)

3. Alaniçi İlkokulu (177 Puan)

4. Ziyamet İlkokulu (155 Puan)

5. Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu (142 Puan)

Bu haber toplam 1397 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.