• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 9 °C

Dartsta sıra kupada

Dartsta sıra kupada
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu’nun 2019-2020 faaliyet programı içerisinde yer alan Darts Federasyon Kupası 9 Mart 2020 Pazartesi günü başlayacak.

Federasyon kupası ile ilgili olarak kura çekimi geçtiğimiz gün yapıldı. 20 takımın mücadele edeceği Darts Federasyon Kupası’nda heyecan ön eleme turu ile başlayacak.

Ön eleme turunda 8 takım ilk tura kalma mücadelesi verecek. Kupada her tur sonrası kura çekimi yapılacak. Kupa finali ise 28 Mart Cumartesi günü oynanacak. 

Darts Federasyon Kupası Ön Eleme karşılaşmalarının programı şöyle:

 

Yenicami-Karaoğlanoğlu

Gönyeli Av.At.K.-Coşkuner

Beyarmudu Belediyesi-Değirmenlik

Düzkaya-Minareliköy

Bu haber toplam 611 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta ferdi şampiyona tamamlandı19 Haziran 2020 Cuma 17:08
  • Darts kupa ile başladı18 Haziran 2020 Perşembe 16:07
  • Darts bıraktığı yerden devam02 Haziran 2020 Salı 10:52
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.