• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 9 °C

Dairelerde 2’nci hafta heyecanı

Dairelerde 2’nci hafta heyecanı
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda ikinci maçlar oynanıyor

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda ikinci hafta maçları başlıyor. İki grupta toplam 14 takımın mücadele ettiği turnuva bu yıl 10’uncu organize ediliyor.

Göçmenköy Arslan Bıçaklı Halı Sahası’nda gerçekleşen turnuva ilk haftayı A grubunda Devlet Piyangoları, B grubunda ise Tarım Bakanlığı takımları bay geçmişti.

Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 18.00 ile 21.00 saatleri arasında oynanan maçlarla devam edecek turnuvada ilk haftanın maç sonuçları ve ikinci hafta maç programı şöyle:

 

A GRUBU

Jeoloji Maden D.-Gümrük Dairesi: 2-6

Merkezi Cevaevi-Karayolları: 19-2

Cengiz Topel H.-Turizm Bakanlığı: 4-9

 

B GRUBU

Elektrik Kurumu-Din İşleri: 4-3

Devlet Hastanesi-Haspolat Cezaevi: 7-4

İhtiyat Sandığı-Gelir Vergi Dairesi: 2-17

 

Maç rogram:

Yarın A Grubu

Saat 18.00 Devlet Piyangoları-Merkezi Cezaevi

Saat 19.00 Karayolları-Cengiz Topel H.

Saat 20.00 Turizm Bakanlığı-Jeoloji Maden D.

Gümrük D.-Bay

 

28 Ekim Çarşamba

B Grubu

Saat 18.00 Haspolat Cezaevi-İhtiyat Sandığı

Saat 19.00 Vergi Dairesi-Elektrik Kurumu

Saat 20.00 Tarım Bakanlığı-Devlet Hastanesi

Karayolları - Bay

Bu haber toplam 1958 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sonay Adem özel turnuvada anıldı22 Kasım 2020 Pazar 17:12
  • Cimnastik antrenörlerine ilk yardım kursu düzenlenecek20 Kasım 2020 Cuma 22:04
  • Sonay Adem anısına oynayacaklar19 Kasım 2020 Perşembe 17:59
  • Cimnastikte kulüplere katkı sürüyor18 Kasım 2020 Çarşamba 16:31
  • Gerekçe iptal edilen ihaleler, verilmeyen blokeler17 Kasım 2020 Salı 12:26
  • Meclis Başkanlığı Kupası’nda yarıştılar09 Kasım 2020 Pazartesi 11:15
  • Cimnastik sporuna talep çoğaldı08 Kasım 2020 Pazar 23:28
  • Dairelerde üçüncü hafta tamamlandı05 Kasım 2020 Perşembe 16:19
  • Dairelerde üçüncü hafta başladı03 Kasım 2020 Salı 12:16
  • Aylık turnuva şampiyonu Erçin02 Kasım 2020 Pazartesi 16:55
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.