Nezihi Beyaz

Nezihi Beyaz

Bu fatura kime çıkacak

A+A-

Doğan Türk Birliği gerçekten güzel futbol oynayarak farklı kazandı ama Göçmenköy de bir şey oynamadı ki...

Özellikle sağ kanattan gelen Billy, Göçmenköy'ün sol kanadını koridor yaptı. Kazandığı penaltıyı Halil gole çevirerek perdeyi açtı. Halil, biraz daha dikkatli olsa fark ilk yarıdan 5’i bulurdu. Hoş, ilk penaltı gölünden hemen sonra bu kez Tansel yerde kaldı, hakem, ya inanmadı ya da "Yeni verdim, bir daha verirsem sıkıntı olur" diye düşündü. Bana göre ikinci doğru.

Tansel de 2 gol attı ama bir o kadar da dışarı gönderdi. Doğan futbolcularının tümü koştu, çabaladı, skor daha da büyüsün diye mücadele ettiler ama Billy attığı 3 golün dışında mükemmel oyunu ve çalışkanlığı ile göz doldurdu. Sezon başı hastalıktan çıkan Billy Michael, iyileşmiş, eski kalitesini konuşturdu. Sakat olan ve sezon başı hazırlık çalışması yapamayan Kenan da oyuna sonradan girdi ama müthiş bir duran top golü atarak taraftarı sevindirdi.

Doğan, farklı galibiyet dışında, disiplinli oyunu ve pozisyon zenginliği ile dikkatimi çekti. Göçmenköy için söylenecek bir şey yok, rakibi karşısında bu denli aciz kalan bir takımın kötü futbolunu herhalde değerlendirecek birileri olacaktır.

 

Bu yazı toplam 798 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar