• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 11 °C

Zorlu ve Kantara şampiyon

Zorlu ve Kantara şampiyon
Masa Tenisinde Minik En İyi 8’ler şampiyonası, cumartesi günü federasyon salonunda gerçekleştirildi.

Seyir zevki yüksek ve çekişmeli karşılaşmalara sahne olan şampiyonayı kızlarda Nihal Zorlu, erkeklerde Arda Kantara şampiyon olarak tamamladı. Masa tenisinde en iyi 8’ler şampiyonalarına önümüzdeki hafta 15 Haziran cumartesi günü oynanacak Yıldız En İyi 8’ler Şampiyonası ile devam edilecek. Şampiyona sonucunda dereceye giren sporcular şu şekilde;

 

Kızlar

1.Nihal Zorlu (Karşıyaka)

2.İlke Yücel (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

3.Asya Akal (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

4.Yaren Yıldırım (Karşıyaka)

 

Erkekler

1.Arda Kantara (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

2.Arda Alat (Karşıyaka)

3.Mertcan Aydemir (Karşıyaka)

4.Baran Beyit (Yakın Doğu Üniversitesi)

Bu haber toplam 431 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Minikler, ferdi turnuvada yarıştı30 Aralık 2019 Pazartesi 17:48
  • Gençler, ferdi turnuvada mücadele etti15 Aralık 2019 Pazar 21:10
  • Masa tenisinde ikinci hafta tamamlandı03 Aralık 2019 Salı 17:36
  • Süper Kupa LAÜ ve YDÜ’nün10 Kasım 2019 Pazar 18:59
  • Masa tenisinde Süper Kupa zamanı05 Kasım 2019 Salı 19:27
  • Masa tenisinde minikler karşılaştı28 Ekim 2019 Pazartesi 16:18
  • Türkiye ve Romanya üstünlüğü25 Ekim 2019 Cuma 09:47
  • Sıradaki mücadele masa tenisinde21 Ekim 2019 Pazartesi 09:44
  • KTSYD Kupası LAÜ ve YDÜ’nün29 Eylül 2019 Pazar 20:35
  • Masa tenisinde yıldızlar yarıştı07 Eylül 2019 Cumartesi 18:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ20162250
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL20126242
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK20131640
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK20122638
    5CİHANGİR GSK20121737
    6YENİCAMİ AK20113636
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK2093829
    8LEFKE TSK2084828
    9GÖÇMENKÖY İYSK2074925
    10BAF ÜLKÜ YURDU20731024
    11HAMİTKÖY ŞHSK20721123
    12GÖNYELİ SK20711222
    13BİNATLI YSK20531218
    14ÇETİNKAYA TSK20531218
    15DÜZKAYA KOSK20421414
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK20341313
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.