• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 12 °C

Yarı final programı açıklandı

Yarı final programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre kupada yarı final ilk maçları 2-3 Nisan'da, rövanş maçları ise 24-25 Nisan'da oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle:

 

Yarı final ilk maçları

2 Nisan Salı:

20.00 Galatasaray-Evkur Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

 

3 Nisan Çarşamba:

20.00 Ümraniyespor-Akhisarspor (Stat belli değil)

 

Yarı final rövanş maçları

24 Nisan Çarşamba:

20.00 Akhisarspor-Ümraniyespor (Spor Toto Akhisar)

 

25 Nisan Perşembe:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

Bu haber toplam 817 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Beşiktaş'ta istifa!24 Eylül 2019 Salı 12:08
  • Süper Lig’de 4. hafta12 Eylül 2019 Perşembe 10:20
  • Arda Turan’a 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası!11 Eylül 2019 Çarşamba 15:10
  • “Gollerimle taraftarı mutlu etmek istiyorum”10 Eylül 2019 Salı 17:19
  • Terim’e 4 maç ceza!05 Eylül 2019 Perşembe 19:43
  • Luiz Gustavo Fenerbahçe'de02 Eylül 2019 Pazartesi 19:54
  • G.Saray Falcao'yu açıkladı31 Ağustos 2019 Cumartesi 23:35
  • 'Süper' Galatasaray07 Ağustos 2019 Çarşamba 23:33
  • Dinopeter Adana'da parlıyor24 Temmuz 2019 Çarşamba 09:15
  • Yenicami’de testler başladı08 Temmuz 2019 Pazartesi 22:28
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL550015
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK540112
    3CİHANGİR GSK540112
    4YENİCAMİ AK431010
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK531110
    6HAMİTKÖY ŞHSK52218
    7MAĞUSA TÜRK GÜCÜ52127
    8GÖÇMENKÖY İYSK42117
    9GÖNYELİ SK52036
    10BAF ÜLKÜ YURDU52036
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK51225
    12MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51134
    13DÜZKAYA KOSK51134
    14BİNATLI YSK51043
    15LEFKE TSK50232
    16ÇETİNKAYA TSK50050
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.