• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Yarı final programı açıklandı

Yarı final programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre kupada yarı final ilk maçları 2-3 Nisan'da, rövanş maçları ise 24-25 Nisan'da oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle:

 

Yarı final ilk maçları

2 Nisan Salı:

20.00 Galatasaray-Evkur Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

 

3 Nisan Çarşamba:

20.00 Ümraniyespor-Akhisarspor (Stat belli değil)

 

Yarı final rövanş maçları

24 Nisan Çarşamba:

20.00 Akhisarspor-Ümraniyespor (Spor Toto Akhisar)

 

25 Nisan Perşembe:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

Bu haber toplam 467 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kenan Özer Ankaragücü'nden ayrıldı31 Ocak 2019 Perşembe 09:35
  • Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belirlendi21 Aralık 2018 Cuma 13:45
  • Ersun Yanal F. Bahçe'de14 Aralık 2018 Cuma 09:23
  • Türk basketbolunun acı günü06 Eylül 2018 Perşembe 17:44
  • Gomis Al Hilal'de23 Ağustos 2018 Perşembe 19:01
  • Süper Lig’de sezon başlıyor10 Ağustos 2018 Cuma 14:55
  • Süper Kupa’da görev Cüneyt Çakır’ın31 Temmuz 2018 Salı 14:00
  • Süper Lig'de fikstür çekildi09 Temmuz 2018 Pazartesi 17:50
  • Türkiye'de Lefter Küçükandonyadis Sezonu...05 Temmuz 2018 Perşembe 01:45
  • PSV açıkladı, Cocu resmen F. Bahçe’de…22 Haziran 2018 Cuma 12:53
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.