• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 32 °C

Yarı final programı açıklandı

Yarı final programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre kupada yarı final ilk maçları 2-3 Nisan'da, rövanş maçları ise 24-25 Nisan'da oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle:

 

Yarı final ilk maçları

2 Nisan Salı:

20.00 Galatasaray-Evkur Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

 

3 Nisan Çarşamba:

20.00 Ümraniyespor-Akhisarspor (Stat belli değil)

 

Yarı final rövanş maçları

24 Nisan Çarşamba:

20.00 Akhisarspor-Ümraniyespor (Spor Toto Akhisar)

 

25 Nisan Perşembe:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

Bu haber toplam 1047 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Şampiyon Başakşehir19 Temmuz 2020 Pazar 23:53
  • “Hepinizi çok seviyorum”19 Temmuz 2020 Pazar 15:17
  • Galatasaray’da test sonuçları negatif04 Temmuz 2020 Cumartesi 15:56
  • Unutulmaz başarılara imza attı24 Haziran 2020 Çarşamba 14:15
  • Bir dönemin sonu24 Haziran 2020 Çarşamba 00:22
  • Trabzonspor'da testler negatif21 Haziran 2020 Pazar 16:36
  • Sergen Yalçın, Abdullah Avcı’yı geride bıraktı21 Haziran 2020 Pazar 16:21
  • Galatasaray'da test sonuçları negatif20 Haziran 2020 Cumartesi 00:15
  • “Maaşımı alamadığım için ayrıldım”19 Haziran 2020 Cuma 23:59
  • İlk finalist Trabzonspor: 1-316 Haziran 2020 Salı 23:10
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.