• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 18 °C

Yakın Doğu’dan çifte şampiyonluk

Yakın Doğu’dan çifte şampiyonluk
Liseli Gençler Badminton Şampiyonası tamamlandı, Yakın Doğu Koleji çifte şampiyonluk sevinci yaşadı.

Atatürk Spor Salonu’nda dün gerçekleşen şampiyonada kızlarda ve erkeklerde Yakın Doğu Koleji birinci olurken, Namık Kemal Lisesi kızlarda ve erkeklerde ikinci olma başarısı gösterdi. Kızlarda Bülent Ecevit Anadolu Lisesi, erkeklerde de Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi’nin üçüncü olduğu şampiyonada, Haydarpaşa Ticaret Lisesi kız takımı ile İskele Ticaret Lisesi erkek takımı dördüncü olarak şampiyonayı tamamladı.

 

Federasyondan okullara raket ve top

Şampiyonanın tamamlanmasının ardından Badminton Federasyonu, okullara hediye olarak badminton ekipmanı hediye etti. Federasyon, dereceye giren okullara dört adet raket ve bir set top verdi.

 

KIZLAR

1. Yakın Doğu Koleji

2. Namık Kemal Lisesi

3. Bülent Ecevit Anadolu Lisesi

4. Haydarpaşa Ticaret Lisesi

 

ERKEKLER

1. Yakın Doğu Koleji

2. Namık Kemal Lisesi

3. Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi

4. İskele Ticaret Lisesi

Bu haber toplam 963 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.