• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 12 °C

Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor

Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor
Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Üniversite Spor Oyunları’nda başarılı olan okullar Avrupa Üniversite Oyunları’na katılmaya başlıyor.

Bu yıl Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Üniversite Spor Oyunları’nda dereceye giren takımlar, Avrupa Üniversite Oyunları’na katılmak için ülkemizden ayrılmaya başladı.

İlk olarak masa tenisi branşında temsiliyet gerçekleştirecek olan Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) kafilesi İtalya’nın Roma şehrine hareket etti. 15-20 Temmuz 2019 tarihleri arasında Camerino şehrinde yapılacak olan müsabakalara katılacak olan takımlara federasyon başkanı Hüseyin Aşkın Kınacı başarılar diledi.

Organizasyonda EUSA Avrupa Üniversiteler Oyunları masa tenisi branşında mücadele edecek olan GAÜ kafilesi şu isimlerden oluşuyor:

Türkay Akpınar (SKSD Başkanı – Kafile Başkanı), Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Doğgün (Antrenör), Yıldız Çolak (Sağlıkçı), Daniel Vadilev Ivanov, Zihni Batuhan Şahin, Cemal Kara (Sporcu)

Bu haber toplam 250 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.