• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 19 °C

ŞTO ve YDK birinci

ŞTO ve YDK birinci
Ortaokullu Yıldızlar Atletizm Eleme Yarışları tamamlandı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, 2018-2019 Öğretim Yılı Yıldızlar Atletizm Eleme Yarışmaları tamamlandı. Atatürk Stadı’nda gerçekleşen yarışlar sonunda yıldız kızlarda Şehit Turgut Ortaokulu, erkeklerde Yakın Doğu Koleji elemeleri ilk sırada tamamladı.

Kızlarda Güzelyurt Türk Maarif Koleji ikinci, Oğuz Veli Ortaokulu üçüncü olurken, erkeklerde Şht. Turgut Ortaokulu ikinci, Atleks Sanverler Ortaokulu ise üçüncü olma başarısı gösterdi.

Kızlarda Yakın Doğu Koleji, Bekirpaşa Lisesi Orta Bölümü, Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu, Çanakkale Ortaokulu ve Levent Kolej, erkeklerde Oğuz Veli Ortaokulu, Anafartalar Lisesi Orta Bölümü, 19 Mayıs TMK Orta Bölümü, Çanakkale Ortaokulu ve Bekirpaşa Lisesi Orta Bölümü finale yükselen diğer okullar oldular.

Yarışlar sonunda ilk 8 içerisine girerek finallere katılan okullar şöyle:

 

Yıldız Kız Takım Sıralaması (İlk 8)

1. Şht. Turgut Ortaokulu

2. Güzelyurt TMK Orta Bölümü

3. Oğuz Veli Ortaokulu

4. Yakın Doğu Koleji

5. Bekirpaşa Lisesi Orta Bölümü

6. Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu

7. Çanakkale Ortaokulu

8. Levent Kolej

 

Yıldız Erkek Takım Sıralaması (İlk 8)

1. Yakın Doğu Koleji

2. Şht. Turgut Ortaokulu

3. Atleks Sanverler Ortaokulu

4. Oğuz Veli Ortaokulu

5. Anafartalar Lisesi Orta Bölümü

6. 19 Mayıs TMK Orta Bölümü

7. Çanakkale Ortaokulu

8. Bekirpaşa Lisesi Orta Bölümü

Bu haber toplam 213 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Küçükler şampiyonluk için yarışıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 21:27
  • Kortta YDK ve TMK üstünlüğü30 Nisan 2019 Salı 17:40
  • Anafartalar Lisesi Türkiye’ye gitti29 Nisan 2019 Pazartesi 11:13
  • ŞTO ve YDK şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:31
  • GAÜ’den Ankara’da üç madalya26 Nisan 2019 Cuma 18:17
  • Yıldızlar şampiyonluk için yarışıyor25 Nisan 2019 Perşembe 22:28
  • Ruso'da futbol coşkusu23 Nisan 2019 Salı 16:57
  • Çocuk Olimpiyatları renkli geçti22 Nisan 2019 Pazartesi 17:38
  • ŞTO ve YDK birinci19 Nisan 2019 Cuma 21:21
  • Final için yarışıyorlar19 Nisan 2019 Cuma 09:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.