• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 12 °C

Satrançta birinci Sağlamer

Satrançta birinci Sağlamer
M. Kemal Deniz 2020 Kadınlar Satranç Şampiyonası yapıldı.

25 Ağustos'ta Yakın Doğu Kolejinde Fenerbahçe Kadın Basketbol, Voleybol, Atletizm ve Kürek Şubeleri kurucusu, Türk sporuna adını altın harflerle yazdıran efsane kaptan Dr. Ayten Berkalp'ın Açılış hamlesi ile başlayan M. Kemal Deniz 2020 Kadınlar Satranç Şampiyonası 28 Ağustos tarihinde Port View Hotel, Mağusa'da sona erdi.

Eş puanla ilk sıraya yerleşen Ayşen Sağlamer ve Eylül Güneş arasında oynanan eşitlik bozma maçları sonunda 2-0 galip gelen Ayşen Sağlamer Birinci, Eylül Güneş ikinci, Perihan Akyürek üçüncü, Defne Öz dördüncü ve Zehra Ece Ermemiş beşinci gelerek beş kişilik milli takım havuzuna girme hakkını kazandı.

Bu haber toplam 1255 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Girne Satranç Turnuvası devam ediyor14 Ocak 2020 Salı 17:17
  • Şampiyon Samani ve Sağlamer13 Ocak 2020 Pazartesi 19:40
  • Hamleler Ziya Rızkı’nın anısına yapıldı23 Aralık 2019 Pazartesi 19:52
  • Hamleler derece almak için yapıldı09 Aralık 2019 Pazartesi 19:25
  • Hamleler Sayılı anısına yapıldı24 Ekim 2019 Perşembe 19:27
  • Akıncı, Samani'yi kabul etti15 Ekim 2019 Salı 16:51
  • Satrançta eğitim ve gelişim kursu düzenlendi09 Ağustos 2019 Cuma 17:36
  • Kadınların şampiyonu Sağlamer09 Ağustos 2019 Cuma 17:03
  • Hamleler LTB’de yapıldı15 Temmuz 2019 Pazartesi 21:07
  • LTB’den ‘Yaza Merhaba’ Satranç Turnuvası18 Haziran 2019 Salı 18:19
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.