• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 5 °C

Pastörsüz turnuvası Çamlıbelli’nin

Pastörsüz turnuvası Çamlıbelli’nin
Lefkoşa Spor Birliği 2. Efes Pastörsüz Darts Turnuvası düzenledi.

Lefkoşa Spor Birliği’nin Barley Pub’da organize ettiği 2. Efes Pastörsüz Darts turnuvasına 28 dartsçı katılırken gerçekleştirilen turnuvada 1’inci Ali Çamlıbelli, 2’nci Sedat Sedatgil 3’üncü Osman Çelebi oldu.  Gecede ödül almaya hak kazan kişilere ödülleri verildi. Turnuvada 3’üncü gelene ödülünü Barley Pub direktörü Onur Gerçek verirken 2’nciye ödülünü turnuvaya katılan Yenicami Spor Kulübü takım kaptanı Avşin Kanatlı 1’inciye ise turnuvayı organize eden Lefkoşa Spor Birliği Darts Şube Başkanı Turgut Çalıcı verdi. Gecede kısa bir de konuşma yapan Lefkoşa Spor Birliği Darts Şube Başkanı Turgut Çalıcı, turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür ederken Efes Pilsen yetkililerine de katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Başarılı dereceler elde ettiler26 Ekim 2018 Cuma 21:28
  • Şampiyon Özeren oldu24 Ekim 2018 Çarşamba 09:06
  • Çavuşlar Turnuvası Amcaoğlu’nun10 Ekim 2018 Çarşamba 15:22
  • Raporlarlar oy birliği ile aklandı25 Eylül 2018 Salı 22:13
  • GDB’de genel kurul 28 Eylül’de17 Eylül 2018 Pazartesi 21:00
  • Dartsta olağan genel kurul 24 Eylül’de04 Eylül 2018 Salı 23:15
  • Çakmak - Boral çifti şampiyon19 Temmuz 2018 Perşembe 23:49
  • Güzelyurt’ta Canbolat üstünlüğü09 Temmuz 2018 Pazartesi 17:54
  • Örel – Çocuk çifti birinci05 Temmuz 2018 Perşembe 17:38
  • Güzelyurt'ta ödüller verildi25 Haziran 2018 Pazartesi 15:10
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK981025
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ971122
    3BAF ÜLKÜ YURDU953118
    4CİHANGİR GSK952217
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL951316
    6DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK950415
    7GÖNYELİ SK941413
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK933312
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK925211
    11BİNATLI YSK931510
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK92349
    13LEFKE TSK92349
    14GİRNE HALK EVİ92076
    15ESENTEPE KKSK91174
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK90363
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.