• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 14 °C

Liderler fire vermedi

Liderler fire vermedi
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Efes Pilsen Darts Birinci Ligi’ne 18 Şubat Salı günü oynanan maçlarla devam edildi.

13 takımın yer aldığı ve bu sezon iki grupta oynanan ligde “A” grubunda Gazimağusa Darts Birliği, Cihangir ve Değirmenlik haftayı galip kapattı.

Altı takımın bulunduğu “B” grubunda Coşkuner, Düzkaya ve Diamond Child haftanın galip takımları oldu.  

“A” grubunda Gazimağusa Darts Birliği, “B” grubunda Coşkuner lider durumda bulunuyor  

Efes Pilsen Darts Birinci Ligi’nde alınan sonuçlar ve oluşan puan durumları şöyle: 

 

Birinci Lig “A” Grubu

Karaoğlanoğlu-Gazimağusa Darts B.: 2-14

Taşkınköy-Cihangir: 4-12

Göçmenköy-Değirmenlik:7-9

Mesarya Darts Birliği (Bay)

 

Birinci Lig “B” Grubu

Coşkuner-Yenicami: 13-3

Gönyeli Darts B.-Düzkaya: 4-12

Mağusa Kültür D.-Diamond Child

 

darts-pts-012.jpg

Bu haber toplam 672 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • Minareliköy namağlup şampiyon25 Şubat 2020 Salı 14:54
  • Birincilik Gingi’nin20 Şubat 2020 Perşembe 11:40
  • Liderler fire vermedi19 Şubat 2020 Çarşamba 12:00
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ25203263
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK25154649
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK25153748
    4YENİCAMİ AK25135744
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL25128544
    6CİHANGİR GSK25124940
    7LEFKE TSK251051035
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK251051034
    9BAF ÜLKÜ YURDU25941231
    10GÖÇMENKÖY İYSK25861130
    11BİNATLI YSK25851229
    12GÖNYELİ SK25921429
    13HAMİTKÖY ŞHSK25841328
    14ÇETİNKAYA TSK25651423
    15DÜZKAYA KOSK25631621
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK25361615
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.