• Lefkoşa 27 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 27 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 20 °C

Kadınların şampiyonu Sağlamer

Kadınların şampiyonu Sağlamer
M. Kemal Deniz 2019 KKTC Kadınlar Satranç Şampiyonası şampiyonu Ayşen Sağlamer oldu.

Her yıl merhum M. Kemal Deniz anısına Kuzey Kıbrıs Satranç Federasyonu tarafından Deniz Plaza sponsorluğunda düzenlenen M. Kemal Deniz 2019 KKTC Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda bu yıl şampiyon Ayşen Sağlamer oldu. 29, 30, 31 Temmuz, 1, 2 Ağustos tarihlerinde yapılan turnuvayı 16 yaşındaki Ayşen Sağlamer namağlup tamamladı.

Aşağıdaki sporcular ilk dörde girerek Kuzey Kıbrıs Satranç Federasyonu Kadın Milli Takım Havuzuna girmeye hak kazandılar;

 

1. Ayşen Sağlamer

2. Perihan Akyürek

3. Nezafet Nay

4. Deniz Ahcıhoca Çobanoğlu

Bu haber toplam 155 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Başarılılar ödüllerini aldı16 Nisan 2019 Salı 16:37
  • Ayrelli Festivali’nde yarıştılar08 Nisan 2019 Pazartesi 09:13
  • Onuncu tur Başel anısına oynandı25 Mart 2019 Pazartesi 15:04
  • Satrançta beraberlik haftası07 Mart 2019 Perşembe 10:36
  • Müesseselerde şampiyon belirlendi25 Şubat 2019 Pazartesi 16:20
  • Müesseseler satrançta yarışıyor20 Şubat 2019 Çarşamba 16:27
  • Satrançta Antalya buluşması23 Ocak 2019 Çarşamba 18:22
  • Kuydul Turan anısına oynadılar15 Ocak 2019 Salı 17:38
  • LTB Spor Kulübü satranç kurs kayıtları başlıyor14 Ocak 2019 Pazartesi 12:46
  • Satrançta DAÜ ve YDÜ üstünlüğü13 Aralık 2018 Perşembe 18:28
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.