• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 28 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 15 °C

İlkokul hentbolda final zamanı

İlkokul hentbolda final zamanı
Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen İlkokullu Küçükler Hentbol Final Birinciliği’nde yarı final maçları oynandı, finale yükselen okullar belli oldu

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen İlkokullu Küçükler Hentbol Final Birinciliği’nde yarı final maçları oynandı, finale yükselen okullar belli oldu.

Kızlarda Ağırdağ İlkokulu ile Necati Taşkın İlkokulu, erkeklerde de Atatürk İlkokulu ile Necati Taşkın İlkokulu finale yükselen okullar oldular. Yarı finallerde mağlup olan okulların üçüncülük maçları bugün Necati Taşkın Spor Salonu’nda, final maçları da Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. Alınan sonuçlar ve program şöyle:

 

Erkekler Yarı Final

Atatürk İlkokulu – Yakın Doğu İlkokulu: 10-0 (Hükmen)

Necati Taşkın İlkokulu – Levent İlkokulu: 10-3

 

Kızlar Yarı Final

Lapta İlkokulu – Necati Taşkın İlkokulu: 0-5

Ağırdağ İlkokulu – Şht. Tuncer İlkokulu: 13-7

BUGÜN

Kızlar Üçüncülük: Lapta İlkokulu – Şht. Tuncer İlkokulu (09.00)

Erkekler Üçüncülük: Yakın Doğu İlkokulu – Levent İlkokulu (09.45)

Kızlar Final: Ağırdağ İlkokulu – Necati Taşkın İlkokulu (09.00)

Erkekler Final: Atatürk İlkokulu – Necati Taşkın İlkokulu (09.45)

 

Fotoğraf: Eren ŞİŞİK

 

 

Bu haber toplam 824 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Anafartalar finallerin kapısından döndü03 Mayıs 2019 Cuma 16:23
  • Küçükler şampiyonluk için yarışıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 21:27
  • Kortta YDK ve TMK üstünlüğü30 Nisan 2019 Salı 17:40
  • Anafartalar Lisesi Türkiye’ye gitti29 Nisan 2019 Pazartesi 11:13
  • ŞTO ve YDK şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:31
  • GAÜ’den Ankara’da üç madalya26 Nisan 2019 Cuma 18:17
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.