• Lefkoşa 30 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 28 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 30 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 15 °C

İkinci ayağı Gingi kazandı

İkinci ayağı Gingi kazandı
Niyazi Manyera Gıda Şirketi tarafından düzenlenen Jameson Puanlı Darts Turnuvası’nın ikinci ayağı tamamlandı.

Barış Manço Parkı’nda yer alan Coşkuner Darts Salonu’nda gerçekleştirilen 5 ayaklı turnuvanın ikinci ayağını Cemal Gingi kazandı. Turnuvada ikinciliği Jhon Swayne elde etti. Turnuvanın üçüncü ayağı 16 Mayıs Salı günü yapılacak.        

İkinci ayak müsabakalarında ilk üçe giren sporcular şöyle:

 

1. Cemal Gingi

2. Jhon Swayne

3. Hasan Yıldıran

 

Genel Puan Durumu

1. Jhon Swayne: 36 puan

2. Cemal Gingi: 32 puan

3. Tahir Çaltinoğlu: 19 puan

4. Mehmet Olgun: 16 puan

5. Hasan Yıldıran: 15 puan

6. Ali Çamlıbelli: 14 puan

7. Kurtuluş Gamla: 14 puan

8. Dave Hofran: 12 puan

Bu haber toplam 1192 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta ferdi şampiyona tamamlandı19 Haziran 2020 Cuma 17:08
  • Darts kupa ile başladı18 Haziran 2020 Perşembe 16:07
  • Darts bıraktığı yerden devam02 Haziran 2020 Salı 10:52
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.