• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 9 °C

Güreşte Mehmetçik zirvede

Güreşte Mehmetçik zirvede
Ortaokullu Yıldızlar 13-14 Yaş Güreş Şampiyonası dün Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar 13-14 Yaş Güreş Şampiyonası dün Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilirken Mehmetçik Ortaokulu şampiyon olma başarısı gösterdi. Şampiyonada ikinci Oğuz Veli Ortaokulu, üçüncü Bayraktar Ortaokulu oldu. 13-14 yaş ortaokullar greko-romen finalleri ise bugün yine Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak. Dereceler şöyle:

 

1. Mehmetçik Ortaokulu (90 Puan)

2. Oğuz Veli Ortaokulu (89 Puan)

3. Bayraktar Ortaokulu (78 Puan)

 

Fotoğraf: Hüseyin Özbarışcı

Bu haber toplam 882 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK1072123
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1071222
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1064022
    4CİHANGİR GSK1070321
    5BAF ÜLKÜ YURDU1061319
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1052317
    7DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1051416
    8GÖÇMENKÖY İYSK1043315
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1042414
    10LEFKE TSK1042412
    11HAMİTKÖY ŞHSK1032511
    12GÖNYELİ SK1031610
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK102268
    14BİNATLI YSK102177
    15DÜZKAYA KOSK102177
    16ÇETİNKAYA TSK101093
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.