• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 15 °C
  • Mağusa 15 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 14 °C

Gözler son 16’da

Gözler son 16’da
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Darts Federasyon Kupası’nda ilk tur kuraları çekildi.

Federasyon lokalinde önceki gün kulüp temsilcilerinin katılımı ile yapılan ilk tur kura çekiminde 16 takım çeyrek finale kalma mücadelesi verecek.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak olan ilk tur maçları sonunda tur atlayan takımlar çeyrek finale yükselecek. İlk tur maçları 25 Mart Pazartesi günü oynanacak.

Program şöyle:

Taşkınköy-Diamond Child

Cihangir-Beyarmudu Belediyesi

Mağusa Kültür Derneği-Gönyeli Av.At.K.

Lefkoşa Spor Birliği-Güzelyurt Darts Birliği

Vadili Darts Derneği-Mesarya Darts Birliği

Lefkoşa Darts Birliği-Düzova

Minareliköy-Göçmenköy

Düzkaya-Marmara

 

 

Bu haber toplam 167 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu29 Mart 2019 Cuma 15:45
  • Çoban ve Avcı hedefe attı28 Mart 2019 Perşembe 10:25
  • Şampiyon Lefkoşa Spor Birliği27 Mart 2019 Çarşamba 09:13
  • Son sekiz belirlendi26 Mart 2019 Salı 13:18
  • Benekli/Tüner Turnuvası Orakçıoğlu’nun25 Mart 2019 Pazartesi 14:53
  • Gözler son 16’da23 Mart 2019 Cumartesi 20:34
  • Özeren zirveye demirledi22 Mart 2019 Cuma 11:01
  • Üçüncü ayak Çoban ve Tok’un21 Mart 2019 Perşembe 11:21
  • LSB ve Gönyeli tur atladı19 Mart 2019 Salı 08:56
  • Taner Akcan darts turnuvası ile anıldı16 Mart 2019 Cumartesi 18:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.