• Lefkoşa 27 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 26 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 27 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 16 °C

Geçitkale'de Atatürk için koştular

Geçitkale'de Atatürk için koştular
Geleneksel olarak düzenlenen 27 Aralık Atatürk Yol Koşuları önceki gün Mesarya bölgesi okullarının katılımı ile Geçitkale’de düzenlendi.

Geleneksel olarak düzenlenen 27 Aralık Atatürk Yol Koşuları önceki gün Mesarya bölgesi okullarının katılımı ile Geçitkale’de düzenlendi. 10 okulun katıldığı koşularda ilk üç içerisine giren takımlara kupaları ve sporculara madalyaları takdim edildi. Alınan neticeler şöyle:

 

Erkekler Takım Sıralaması

1. Alaniçi İlkokulu

2. Vadili İlkokulu

3. Dörtyol İlkokulu

 

Kızlar Takım Sıralaması

1. Alaniçi İlkokulu

2. Akova- Yıldırım İlkokulu

3. Dörtyol İlkokulu

 

Erkekler Ferdi Sonuçlar

1. Osman Karşılı (Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu)

2. Mehmet Can İşlek (Alaniçi İlkokulu)

3. Adahan Taşoğlu (Dörtyol İlkokulu)

 

Kızlar Ferdi Sonuçlar

1. Ronya Su Akmeşe (Alaniçi İlkokulu)

2. Yaren Sener (Dörtyol İlkokulu)

3. Dilem Kıstı (Akova - Yıldırım İlkokulu)

Bu haber toplam 847 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Küçükler şampiyonluk için yarışıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 21:27
  • Kortta YDK ve TMK üstünlüğü30 Nisan 2019 Salı 17:40
  • Anafartalar Lisesi Türkiye’ye gitti29 Nisan 2019 Pazartesi 11:13
  • ŞTO ve YDK şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:31
  • GAÜ’den Ankara’da üç madalya26 Nisan 2019 Cuma 18:17
  • Yıldızlar şampiyonluk için yarışıyor25 Nisan 2019 Perşembe 22:28
  • Ruso'da futbol coşkusu23 Nisan 2019 Salı 16:57
  • Çocuk Olimpiyatları renkli geçti22 Nisan 2019 Pazartesi 17:38
  • ŞTO ve YDK birinci19 Nisan 2019 Cuma 21:21
  • Final için yarışıyorlar19 Nisan 2019 Cuma 09:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.